Barbie i Ken z Dubaju

Kobieta traktuje męża jak bankomat. Mówi mu to prosto w twarz

Źródło zdjęć: © Malaikah Raja / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,23.03.2024 16:30

Luksusowe samochody, drogie wycieczki, najlepsze jedzenie, markowe ciuchy. Tak w skrócie wygląda życie Malaikah Raji, żony milionera z Dubaju. Jej miesięczne kieszonkowe wynosi tyle, ile niektórzy w Polsce wydają przez połowę życia.

Malaikah Raja jest młodą Brytyjką, która znalazła cel życia w Dubaju. Kobieta wyszła za mąż za milionera, dzięki któremu mogła zrezygnować z pracy i zająć się domem oraz synem. Raja jest aktywna w mediach społecznościowych, na których zdobyła duże grono fanów - na Instagramie ponad 600 tys. osób, a na TikToku ponad 660 tys.

Kobieta nieraz podkreślała w internecie, że wyszła za mąż dla pieniędzy. W wystawnym stylu życia czuje się jak ryba w wodzie. Co tydzień dostaje nową, markową torebkę, drogie buty, odwiedza luksusowe salony piękności i nie zniża się do podróży lotniczej klasą gorszą niż pierwsza.

Żona milionera z Dubaju żyje w luksusie

Raja dysponuje budżetem, który jest trudny do wyobrażenia dla zwykłego zjadacza chleba i pasztetu. Mąż wydziela jej "drobne" w kwocie 5 tys. dol. na drobne zakupy. Kolejne 15 tys. dol. dostaje, aby uzupełniała swoją garderobę i kosmetyczkę w to, czego aktualnie potrzebuje. Wreszcie otrzymuje 200 tys. dol. w celu inwestowania w nieruchomości.

trwa ładowanie posta...

Brytyjka otrzymuje premię za szczególne poświęcenia. Tak było wtedy, gdy urodziła syna dubajskiemu milionerowi. W ramach wdzięczności za trud otrzymała różowego Mercedesa G Klasę o wartości 1 mln zł. "Myślisz, że robię to za darmo? Wyślij ten film komuś, kto potrzebuje wskazówki, co robić" - napisała dubajska żona w jednym z filmów na TikToku.

trwa ładowanie posta...

Kobieta tytułuje siebie i swojego męża mianem "Barbie i Kena z Dubaju". Trudno się nie zgodzić z tym określeniem, gdyż to, co Raja pokazuje w mediach społecznościowych, wygląda jak życie z bajki.

Kulisy życia żony milionera z Dubaju

Brytyjka w najnowszym filmie pokazała, jak wygląda jej typowy dzień w Dubaju. Rano zaczyna od odwiezienia syna do opiekunki. Tam czekały na kobietę luksusowe prezenty z okazji Dnia Matki. Następnie krótka drzemka, odbiór dziecka i trzeba się szykować na event w największej galerii handlowej w mieście. Raja podziwiała kolekcję ubrań projektanta Faragamo. Obsługa rozdawała drinki i sushi. Zapracowana żona zakończyła dzień kawką na tarasie z widokiem na pokaz dronów.

trwa ładowanie posta...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CAROLINE DERPIEŃSKI odpowiada NA ZARZUTY o zmyśleniu KARIERY | Vibez Talk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 24
Prawdziwa,zgłoś
Ta kobieta taka nieładna, nie młoda,biedna i mało inteligentna nie wiem czy mąż w niej widzi na świecie jest tyle pięknych i mądrych oraz młodszych dziewczyn. A ta wygląda jak ciocia Bożenka na solarium.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Lona,zgłoś
Nie ma to jak promowanie głupoty! Wstyd Pisą o czymś takim. Są kobiety warte pisania które czegoś w nauce, sporcie, sztuce , muzyce w medycynie czy nawet proste kobiety bohaterki a wypisujecie o czymś takim co trudno nawet nazwać kobieta.
Odpowiedz
10Zgadzam się0Nie zgadzam się
Pristytutka taka nasza przetakuewicz
Odpowiedz
11Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4