x

Jest żoną milionera. "Nie mogłabym pracować od 9 do 17"

Źródło zdjęć: © canva
Maja Kozłowska,
20.02.2024 14:45

Influencerka chwali się wygodnym życiem, które wiedzie u boku męża Jamala. Twierdzi, że jest zbyt zajęta, by móc pozwolić sobie na pracę.

Influencerzy, którzy prowadzą content lifestyle'owy, dosłownie zarabiają na pokazywaniu w internecie swojego życia. Liczby na ich profilach są zachętą dla reklamodawców, którzy płacą im za lokowanie swoich produktów tym chętniej, im bardziej zaangażowaną i skłonną do interakcji mają społeczność.

Zdarza się, że influencerzy narzekają, jak ciężkie jest ich życie i jak dużo mają pracy, wymieniając konieczność zrobienia zdjęć, nagrania unboxingu paczki od firmy i zmontowania filmu. Ostatnio w ogniu krytyki znalazły się dziewczyny z ekipy

DRE$$CODE, które podkreślały, że "to nie jest takie hop siup". Wspominały, że materiały często trzeba poprawiać i zdarza się, że pięć razy muszą przechodzić weryfikację klienta.

Influencerka Soudi Al Nadak również uważa, że nie mogłaby pracować w "normalnej" pracy. Jasno i wyraźnie wskazuje, że etat jej zupełnie nie interesuje. Internetowa twórczyni ma dzień wypełniony innymi zajęciami, a prywatnie jest żoną przedsiębiorcy-milioneraDubajuJamala. Para jest w związku małżeńskim już od trzech lat.

Jej styl życia kosztuje miliony. Wyszła za mąż za bogacza

Soudi Al Nadak ma napięty harmonogram dnia, a doba bywa dla niej za krótka. Kobieta spędza czas na zakupach, u kosmetyczki czy w wystawnych restauracjach, jadając eleganckie posiłki. Wyznała swoim followersom, że nie wyobraża sobie regularnej pracy.

Pozwólcie, że powiem wam, że nigdy nie mogłabym pracować od 9 do 17, ponieważ wszystkie aktywności związane z moimi wysokimi wymaganiami pochłaniają cały mój czas.

Soudi postuje mnóstwo podobnych materiałów. Siedząc na manicure, opowiada o trudach związku z milionerem z Dubaju. Wspomina głównie o zakupach i wydawaniu pieniędzy męża.

Czasami bycie żoną milionera jest trudne, ponieważ w zasadzie nie mam wolnego czasu

- mówi influencerka.
trwa ładowanie posta...

"Znajdź mężczyznę, który będzie cię rozpieszczał"

Influencerka chwali się zakupami ze swym ukochanym i tłumaczy, dlaczego tak często potrzebuje nowych rzeczy. Zdradza, że wraz z Jamalem są zapraszani na wiele eventów i wesel, na których absolutnie nie może pokazać się w tej samej parze szpilek czy w tej samej sukience. Soudi uważa, że zasługuje na to, co najlepsze. Dodaje, że nawet jeśli cały dzień spędza, obracając pieniędzmi partnera, wieczorem on i tak ma dla niej jakiś mniejszy lub większy podarunek.

On po prostu uwielbia mnie rozpieszczać i zaskakiwać. Robi to cały czas

- ekscytuje się influencerka.

Równocześnie radzi innym kobietom, by znalazły sobie kogoś, kto będzie o nie dbał i traktował je jak najlepiej. Twierdzi, że gdyby mężczyźni chcieli coś zrobić, to by to zrobili - a na innych nie warto tracić czasu.

Internauci reagują na "pracę" influencerki

Użytkownikom TikToka filmy Soudi podniosły ciśnienie i wywołały w nich zazdrość. Nie podoba im się, że influencerka nazywa swoje zajęcie "trudnym". Radzą jej popracować 60 godzin w miesiącu, aby móc związać koniec z końcem. Wyśmiewają również jej rady: "Gdyby chciał, to by mógł... Jakie to mądre, jakie to prawdziwe".

trwa ładowanie posta...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 21
Marek,zgłoś
Bym jej na klatę nie chciał nawet nakasztanic
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
KAŚKA,zgłoś
A mąż pozwala Ci opalać się topless na publicznej plaży albo korzystać z uroków plaży dla nudystów? 🤣🤣🤣🤣🤣....
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kobieta godna pogardy.Niczego więcej.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 9