Żołnierz reklamuje swoje konto na niebieskiej platformie

Izraelski żołnierz przesadził. Reklamuje niebieską platformę w Strefie Gazy

Źródło zdjęć: © Twitter: tamerqdh / Twitter: tamerqdh
Weronika Paliczka,
18.06.2024 14:45

Izraelski żołnierz walczący w Strefie Gazy postanowił wykorzystać chwilę wolnego, żeby zrobić sesję zdjęciową. Mężczyzna pozował z bronią na szyi. Problem? Fotografie są nagie i będą wykorzystane na niebieską platformę. To nie koniec jego przewinień.

Ludobójstwo w Strefie Gazy trwa od października 2023 r. Szacuje się, że od początku konfliktu zginęło 27 tys. osób, a ponad 84 tys. zostało rannych. Ludobójstwo dotyka także dzieci, które giną w wybuchach, strzelaninach, pod gruzami domów czy z głodu. Izraelskie wojska nie dopuszczają wjazdu pomocy humanitarnej na teren Strefy Gazy. Ciężarówki z jedzeniem i środkami medycznymi czekają przy granicach, aż jedzenie się zepsuje, a leki przeterminują. Okazuje się, że oprócz bombardowania izraelscy żołnierze mają też czas na przyjemności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Uciekł z nieistniejącego kraju. Teraz jest fanem Polski! "Rosja to inny świat" [Roman FanPolszy]

Izraelski żołnierz zrobił sesję na niebieską platformę

Żołnierz sił izraelskich po godzinach jest twórcą treści dla dorosłych, które publikuje na niebieskiej platformie. Mężczyzna znany jako Paz.G wykorzystał swoją obecność w Strefie Gazy do zrobienia sobie nagiej sesji zdjęciowej. Na jednym ze zdjęć wojskowe spodnie żołnierza opuszczone są na wysokość kolan, górna część jego ciała odziana jest jedynie w kamizelkę i pistolet, który częściowo zakrywa jego intymne rejony.

Na drugim zdjęciu Paz pozuje całkowicie nago na plaży. Jedynym akcesorium, które ma na sobie, są okulary przeciwsłoneczne. Fotografie są opisane nickiem mężczyzny, od którym można go znaleźć na niebieskiej platformie. Trzecie zdjęcie uderza najbardziej: Paz leży na kanapie przed zniszczonym domem palestyńskiej rodziny, której los nie jest znany. Na elewacji budynku znajdują się różne graffiti, ale jedno szczególnie przyciąga wzrok: to link do konta Paza na platformie dla dorosłych.

Zdjęcia odkrył palestyński dziennikarz

Fotografie Paza wpadły w ręce palestyńskiego dziennikarza Tamera, który opublikował je na X. Mężczyzna napisał: "Najbardziej moralna armia na świecie. Izraelski żołnierz przeprowadza sesję zdjęciową w palestyńskiej dzielnicy po jej zniszczeniu przez izraelską armię terrorystyczną w Strefie Gazy. Zareklamował swoje konto na stronie internetowej O*lyfans poświęconej zdjęciom s*ksualnym i napisał link do swojego konta w domu Palestyńczyka rodziny, której los jest nieznany. Na zdjęciu umieściłem flagę Izraela w celu cenzury. Przepraszam za umieszczenie tego obrzydliwego zdjęcia".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0