Influencerka znalazła połączenie z obcymi i piramidami

Influencerka połączyła się z ufo. Naukowcy zadają wiele pytań

Źródło zdjęć: © Instagram: shaninblake / Instagram: shaninblake
Weronika Paliczka,
03.04.2024 16:45

Amerykańska influencerka Shanin Blake tworzy na TikToku muzykę afirmacyjną. Jej najnowsze nagranie zaskakuje nie tylko obserwujących, ale także naukowców i badaczy specjalizujących się w archeologii i historii. Wszystko przez ciekawe wnioski kobiety dotyczące piramid i obcych.

Historia Ziemi i społeczeństwa ma wiele obszarów, które nie są do końca wyjaśnione. Egipskie piramidy, Stonehenge, figury z Wyspy Wielkanocnej to tylko niektóre przykłady zjawisk, które wydają się zbyt idealne, aby mogły być stworzone rękami ludzi. Naukowcy od wielu lat starają się wyjaśnić genezę stworzenia najbardziej tajemniczych budowli na świecie. Odpowiedź na te wszystkie zagadki "odkryła" jednak amerykańska influencerka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Co łączy UFO i piramidy w Peru?

Amerykańska influencerka Shanin Blake tworzy na TikToku muzykę afirmacyjną, która ma wpływać na jakość życia odbiorców. Konto Shanin obserwuje obecnie ponad 859,3 tys. osób, a jej najpopularniejszy filmik wyświetlono ponad 17,6 mln razy. Shanin ubiera się w charakterystyczny sposób, który dla wielu może przywodzić na myśl połączenie szamanki z hippiską. Kobieta stara się zarażać pozytywną energią każdego, kto trafi na jej profil, jednak niektóre treści wywołują dyskusje na temat tego, gdzie powinno kończyć się szamaństwo, a zaczynać medycyna.

trwa ładowanie posta...

W jednym z najnowszych tiktoków Shanin opowiada, że odwiedziła Peru, gdzie piła ayahuascę z szamanami. Napar ten jest uznawany za rytualny psychodelik. Silne działanie halucynogenne napoju związane jest z zastosowanymi w jego produkcji roślinami. Szamani wykorzystują ayahuascę do celów leczniczych i aby wprowadzić się w trans. Kobieta chwali się także, że podczas podróży wyleczyła infekcję nerek oraz poznała historię Ziemi i odkryła, w jaki sposób obcy związani są z piramidami. Jej zdaniem budowle były wykorzystywane do podróży w czasie.

Archeolog odpowiada tiktokerce

Film Shanin Blake dotarł do profesora archeologii Howarda Williamsa z University of Chester. Naukowiec nalega, aby tiktokerka wytłumaczyła mu, jak ludzkość jest połączona z obcymi oraz w jaki sposób wykorzystywano piramidy do podróżowania w czasie. Badacz podkreśla, że chciałby, aby Shanin zrobiła to, śpiewając. Film profesora archeologii został wyświetlony ponad 500 tys. razy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0