Influencerka w ogniu krytyki

Dziecko spieczone na raka. Influencerka w ogniu krytyki

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
18.11.2023 07:00

Influencerka Laura Anderson pochwaliła się zdjęciem z malutką córeczką. Internauci stwierdzili, że dziecko ma poparzenia słoneczne.

Jak ciężki jest los influencera, wiedzą wszyscy. Trzeba pamiętać o oznaczaniu współprac, płacić podatki... skandal. Na dodatek to praca wysokiego ryzyka. Każdy, kto che być influencerem powinien pamiętać, że osoby publiczne są wystawione na hejt i muszą liczyć się z negatywnymi komentarzami, cokolwiek zrobią.

Najgorsze są te, które wytykają bolesną prawdę. Później trzeba za nią przeprosić - czy częściej, przynajmniej przychajzerować.

Spora krytyka spadła ostatnio na zagraniczną influencerkę Laurę Anderson. Celebrytka zapozowała na plaży ze swoją malutką córeczką Bonnie, co przykuło uwagę internautów. Zarzucono jej, że naraża dziecko na niebezpieczeństwo.

Spalone dziecko. Gorąca atmosfera w social mediach

Na fotografii widać Laurę Anderson w stroju kąpielowym i daszku chroniącym przed słońcem. Na rękach trzyma kilkumiesięczną Bonnie, która ma na sobie pieluszkę, okulary przeciwsłoneczne i kapelusz. Followersi celebrytki wyrazili zaniepokojenie, zauważając, że twarz dziewczynki jest niezdrowo czerwona.

Laura Anderson zareagowała niemal od razu, usuwając wszystkie komentarze na temat dziecka. W Internecie jednak nic nie ginie - część z wpisów zacytowało "The Sun".

"Twoje dziecko wygląda, jakby miało oparzenia słoneczne" - pisał internauta.

"Twarz dziecka wydaje się czerwona, ale ładne ujęcie cieszy" - dodał inny.

Znaleźli się także obrońcy Laury Anderson, którzy wyraźnie podkreślili, że kobieta wie, co robi. Ktoś spytał, czy krytycy zostali poproszeni o komentarz: "pilnujcie swoich spraw" - podsumował.

Mamie zasugerowano, że powinna użyć kremu z filtrem - okazuje się jednak, że w Australii nie są one zalecane dla niemowlaków poniżej 6 miesiąca życia. Nie można zaprzeczyć, że Bonnie można było i tak chronić inaczej - choćby warstwami lekkich ubrań.

trwa ładowanie posta...

Na kolejnej plażowej fotografii mała Bonnie ma już na sobie body i sweterek.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0