GOATS zaprezentowało nowy skład

GOATS w nowym składzie. Internauci wyrazili swoje opinie

Źródło zdjęć: © YouTube - GOATS / YouTube
Natalia Witulska,
09.04.2024 13:45

W poniedziałek 8 kwietnia na kanale GOATS pojawił się nowy odcinek. Widzom przedstawiono nowy skład ekipy. W komentarzach pod udostępnionym materiałem internauci wyrazili swoje opinie na temat prowadzących.

GOATS to projekt, który wspólnie rozpoczęli polscy youtuberzy oraz influencerzy. W oryginalnej ekipie mogliśmy oglądać Sylwestra Wardęgę, Michała Barona "Boxdela", Wojtka Golę, Kacpra Błońskiego oraz Piotra Skowyrskiego "Izaka". Panowie udostępniali filmy mocno inspirowane trendami z zachodu. Materiały wideo kręciły się wokół randkowania, ładnych dziewczyn oraz podrywu. Youtuberzy byli krytykowani za to, w jaki sposób traktują panie na planie, jednak zasięgi filmów nieprzerwanie były imponujące.

Po wybuchu afery Pandora Gate jesienią 2023 r. zaangażowani w projekt youtuberzy zaczęli się kłócić. Do nieporozumień dochodziło głównie pomiędzy Wardęgą a Boxdelem. Od kilku miesięcy w mediach społecznościowych spekulowano, czy oryginalny skład ekipy zostanie, czy wszyscy pójdą w swoją stronę. W poniedziałek 8 kwietnia widzowie zobaczyli, że w GOATS zasiadają nowe osoby. Nie wiadomo jednak, czy jest to umowa na stałe, czy rozwiązanie tymczasowe.

Internauci wyrazili opinie o nowym składzie GOATS

W poniedziałek 8 kwietnia na kanale GOATS ukazał się najnowszym film. Tym razem ekipa zorganizowała uczestnikom szybkie randki. Komentarze widzów w żaden sposób nie odnosiły się jednak do tego, jak wypadł odcinek, czy był interesujący bądź dobrze zrealizowany. Tym razem internauci odnieśli się do nowego składu GOATS. Podkreślili, że nie spodziewali się tego rodzaju ekipy prowadzących.

Ze starego składu GOATS widzowie mogli oglądać jedynie Wojtka Golę. Do ekipy dołączyła jego partnerka Sofi, Amadeusz Ferrari, a także Karlito. Na ten moment wyświetlenia pod odcinkiem się zgadzają. Materiał obejrzano prawie 560 tys. razy. Nie ma więc na co narzekać. Sporo internautów napisało jednak, że Wojtek Gola bez chłopaków z oryginalnego składu nie pociągnie projektu.

Największa spina w Sabotażyście. Yoshi: Prawie się pobiliśmy z Dubielem

Komentarze pod filmem GOATS

Pod najnowszym filmem GOATS można przeczytać wiele komentarzy. Spora część z nich odnosi się do uczestników szybkich randek, jednak wiele zwróciło uwagę na najnowszy skład prowadzących. Internauci stwierdzili, że Karlito ma udawać drugiego Sylwestra Wardęgę, a partnerka Goli nie ma żadnych emocji i zachowuje się jak npc. Dodatkowo wiele osób napisało, że Wojtek nie da rady samodzielnie kontynuować projektu.

Komentarze pod najnowszym odcinkiem GOATS
Komentarze pod najnowszym odcinkiem GOATS (Internauci , YouTube)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1