Zmiany w GOATS? Szalony Reporter chciał przejąć projekt
GOATS, czyli jeden z najgłośniejszych randkowych programów w polskim internecie, przeżywał wzloty i upadki - głównie ze względu na dramy dotyczące prowadzących oraz te między nimi. Szalony Reporter i Arkadiusz Tańcula zdradzili, że byli chętni wykupić markę.
Program GOATS od początku budził kontrowersje - tak miało być. Na początku w skład projektu wchodziło pięciu twórców: Michał Baron "Boxdel", Sylwester Wardęga, Wojtek Gola, Piotr Skowyrski "Izak" oraz Kacper Błoński "Crusher". Ten ostatni szybko jednak się zawinął - ponoć nie pasował do formuły.
Podobne
- Wojtek Gola o Wardędze. Jaką mają obecnie relację?
- Polscy streamerzy ruszyli w Delegację. W jeden dzień zarobili kilkadziesiąt tysięcy
- Najjjka na Goats? Boxdel zdradza szczegóły
- Zagrali w "Gorące pośladki". Czterech influencerów przeszło piekło
- Multi reaguje na siebie samego w "Sabotażyście". Docenił potężny montaż
W najostrzejszym randkowym programie w polskim internecie mogliśmy oglądać do tej pory wielu innych twórców. Swoją hipotetyczną drugą połówkę wybierali m.in. Amadeusz Ferrari, Fagata, Josef Bratan, Boxdel, Robert Pasut czy Wiewiór. Wiele emocji wzbudził także odcinek specjalny, w którym wystąpił nie kto inny, a sam IShowSpeed, który randkował z aż 20 Słowiankami.
Kontrowersje wokół GOATS
Projekt miał swoje lepsze i gorsze momenty - wiele krytyki spadło na GOATS po premierze odcinków z Pasutem czy Wiewiórem, które były... wręcz upokarzające dla występujących w nich dziewczyn. I trudno usprawiedliwiać to konwencją. Gwoździem do trumny okazał się jednak jeden z włodarzy - Michał Baron "Boxdel", jego mroczna przeszłość i konflikt z Sylwestrem Wardęgą.
W zamieszaniu między Rogaczami szansę zwietrzył Szalony Reporter oraz Arkadiusz Tańcula. W podcaście "Szalony Tańcula" influencerzy ujawnili swoje plany zakupu projektu.
Tańcula i Szalony Reporter przejmą GOATS?
Influencerzy i freak fighterzy zdradzili, że nosili się z poważnym zamiarem zakupu GOATS, a rozmowy były na zaawansowanym poziomie. Prowadzący wspomnieli również, że dogadywali się także z Sebastianem Fabijańskim oraz Taazym i Wiewiórem. Do zgarnięcia jest bowiem spółka z całym jej majątkiem, co wymaga sporej inwestycji.
- My też wiemy, że ktoś inny się tym interesuje. To są może jakieś tajemnice negocjacyjne, nie będziemy mówili może kto, ale uważam, że trafi w dobre ręce […]. Może zostanie przy tym Wiewiór - usłyszeliśmy w podcaście.
Jedną z ostatnich propozycji miało być współtworzenie GOATS przez Tańculę, Szalonego Reportera oraz Wojtka Golę, jako ostatniego z oryginalnej ekipy Rogaczy. Influencerzy stwierdzili jednak, że nie dadzą rady należycie zająć się tak ogromnym przedsięwzięciem.
W temacie lifestyle
- "Ksiądz z Osiedla" ma konto na niebieskiej platformie? Zbiera datki na prowadzenie klubokawiarni
- Łatwogang zabierze 10 fanów do Kolumbii? Jest jeden warunek
- Andziaks kupiła chipsy za 500 zł. Popłakała się: "poczułam się oszukana"
- Zrobił test ekskluzywnych zapałek z Zary za 50 zł. Czy warto wydać tyle pieniędzy?
Popularne
- Polka zmarła na egzotycznej wyspie. Miała 27 lat i żywiła się wyłącznie owocami
- Ekipa otworzy sklep stacjonarny. Znamy lokalizację i datę otwarcia
- Wege burgery na celowniku UE. "Zakaz byłby krokiem wstecz"
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Streamerka urodziła dziecko podczas transmisji. CEO Twitcha gratuluje
- Billie Eilish zaatakowana przez fana na własnym koncercie. "Obrzydliwe"
- Żabka sprzedaje spalone nuggetsy? Test halloweenowej nowości
- Pokazał mieszkanie 11 m2 w Warszawie. Serio, to nie jest żart