Kosmiczne ceny na PGE Narodowym. Ile kosztuje picie i przekąski?

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
22.03.2024 18:30

Emocje jeszcze dobrze nie opadły po wczorajszym meczu Polski i Estonii. Nasza reprezentacja stanęła na wysokości zadania i pokonała rywala. Podczas spotkania trwającego ponad 90 min kibice chętnie sięgają po napoje i przekąski. Ceny w stadionowym barze zwalają z nóg.

Piłka nożna, nazywana najpopularniejszym sportem na świecie, to gra pełna pasji i emocji - łączy miliony fanów na całym globie. Reguły gry są bardzo proste. Na boisku znajdują się dwie drużyny, które rywalizują między sobą - starają się zdobyć jak największą liczbę bramek. Oczywiście wszystko odbywa się na ściśle określonych zasadach. Podstawową z nich jest zakaz dotykania piłki ręką.

Standardowy mecz trwa 90 minut i dzieli się na dwie równe połowy. Jeśli podczas spotkania doszło do utrudnień powodujących opóźnienie, sędzia może przyznać dodatkowy czas gry. Zazwyczaj są to od dwóch do pięciu minut.

Polska wygrała mecz z Estonią

21 marcaWarszawie odbył się mecz Polski z Estonią. Drużyny rywalizowały ze sobą na murawie PGE Narodowy. Nasza reprezentacja znacząco pokonała zagranicznego przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 - polscy piłkarze wypracowali przewagę aż czterech bramek. W spotkaniu punktowali: Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Jakub Piotrowski, Karol Mets, Sebastian Szymański oraz Estończyk Martin Vetkal. Już niedługo Polska zawalczy z Walią o awans do Euro 2024 r.

trwa ładowanie posta...

Kosmiczne ceny na PGE Narodowym

Akcje fanowskie, okrzyki oraz wiwaty potrafią naprawdę zmęczyć. Wielu kibiców w przerwie pomiędzy jedną a drugą połową udaje się do baru, aby kupić napoje i przekąski. Najczęściej wybierają fast foody, gazowane napoje, alkohol czy inne snacki idealne do pochrupania. Niestety ceny większości z nich są wręcz kosmiczne. Internauci są oburzeni obecnym kosztem rzeczy z stadionowego baru.

Za zestaw z hot dogiem i butelką coli trzeba zapłacić 39 zł. Z kolei niewielka tacka nachosów z deepem i dwa kubki piwa o pojemności 0,4 l zapłacimy 80 zł. Zestaw dla dwojga z zapiekanką, hot dogiem i dwie butelkami coli to koszt 76 zł. Za zestaw sześciu piw zapłacimy 125 zł.