Fagata wystąpi i Kuby Wojewódzkiego

Fagata wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. Internauci bezlitośni

Źródło zdjęć: © Instagram - Fagataaa / Instagram
Natalia Witulska,
17.05.2024 15:15

W piątek 17 maja Kuba Wojewódzki poinformował, kto wystąpi w jego najbliższym programie. We wtorek 21 maja na jego kanapie zasiądzie Agata Fąk, znana w sieci jako "Fagata". Internauci nie zostawili na dziennikarzu suchej nitki. Komentarze są bezlitosne.

Kuba Wojewódzki to jedna z najbardziej popularnych postaci w polskim show-biznesie. Jest dziennikarzem, publicystą, satyrykiem, felietonistą, celebrytą, showmanem, perkusistą, a także aktorem. Od 2002 r. prowadzi autorski program "Kuba Wojewódzki Show", w którym rozmawia ze znanymi celebrytami, aktorami, piosenkarzami oraz gwiazdami internetowymi. W piątek 17 maja poprzez media społecznościowe poinformował, że na jego kanapie zasiądzie Agata Fąk "Fagata".

Agata Fąk, działająca w internecie pod pseudonimem "Fagata", to polska influencerka oraz aspirująca raperka. Największą sławę zyskała dzięki związkowi, który tworzyła ze Stuartem B., który aktualnie mierzy się z zarzutami o wykorzystywanie seksualne nieletnich fanek. Agata robi wszystko, aby publiczność nazywała ją gwiazdą rapu. Regularnie nagrywa kontrowersyjne numery. Zazwyczaj stają się memem, jednak trzeba przyznać, że mówią o nich wszyscy.

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Kontrowersyjna Fagata u Kuby Wojewódzkiego

W piątek 17 maja Kuba Wojewódzki poinformował na Instagramie, kto usiądzie na jego kanapie podczas najnowszego odcinka. Dziennikarz zaprosił do programu Kabaret Ani Mru-Mru, jednak to nie odbiło się szerokim echem w internecie. W mediach społecznościowych poniosła się wieść, że zaproszenie przyjęła Agata Fąk "Fagata", jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskich mediów społecznościowych.

Osoby obserwujące Fagatę są zazwyczaj bardzo młode. Wiele osób krytykuje ją za to, co wstawia w mediach społecznościowych, wiedząc, jaką ma widownię. W swoich piosenkach rapuje, że jest "seksi c*pką spod Konina", nawiązuje do seksu, dużo przeklina. Regularnie więc jest oskarżana o zły wpływ na dzieci oraz nastolatków. Z tego powodu wiele osób skrytykowała Kubę Wojewódzkiego. Internauci przypomnieli mu, że z jednej strony uważa, że freakfighty są patologią, a z drugiej zaprasza do programu wulgarną Fagatę.

trwa ładowanie posta...

Komentarze pod postem Kuby Wojewódzkiego

Pod postem Kuby Wojewódzkiego próżno szukać pozytywnych opinii oraz komentarzy. Większość internautów zwróciła uwagę na hipokryzję popularnego dziennikarza. Z jednej strony regularnie krytykuje gwiazdy mediów społecznościowych, podkreśla, że większość z nich nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a z drugiej zaprasza je do swojego autorskiego programu. Komentarze nie zostawiły na nim suchej nitki.

Komentarze pod postem Kuby Wojewódzkiego
Komentarze pod postem Kuby Wojewódzkiego (Internauci , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0