Fagata zdenerwowała się na fanów podczas koncertu

Fagata wściekła na fanów. "Ogarnijcie się"

Źródło zdjęć: © Instagram: fagataaa / Instagram: fagataaa
Weronika Paliczka,
19.06.2024 14:45

Koncerty influencerów wzbudzają emocje nie tylko wśród uczestników zdarzenia, ale także przeciwników danych osobowości internetowych. Tym razem media społecznościowe obiegło nagranie z koncertu Fagaty. Artystka w żołnierskich słowach rozprawia się z napierającymi fanami.

Zjawisko influencerów na przestrzeni ostatnich kilku lat nabrało zupełnie nowego znaczenia. Kiedyś osobowości internetowe nagrywały filmiki i otrzymywały paczki barterowe. Obecnie twórcy cyfrowi zarabiają na reklamach, własnych i tworzonych we współpracy z innymi firmami produktach. Część osób decyduje się na rozwój w kierunku muzycznym, aby jeszcze zwiększyć swoje dochody. Nie zawsze jednak finansowanie idzie w parze z talentem wokalnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Fagata zdenerwowała się na fanów

Podczas jednego z klubowych koncertów fani Fagaty zbytnio napierali na artystkę, co jej się nie spodobało. Influencerka znana z ostrego języka w żołnierskich słowach wprowadziła porządek na sali. W internecie pojawiło się nagranie, na którym słychać monolog influencerki. Fagata powiedziała: "K*rwa, jak się będziecie co chwilę przepychać tutaj do przodu, to się będziecie co chwilę wy*ierdalać i będę musiała robić trzeci raz przerwę. Chcecie tego? To się k*rwa ogarnijcie! Do tyłu!"

Słowa Fagaty spotkały się z poparciem fanów, którzy zaczęli skandować "Do tyłu! Do tyłu!". Nagranie wzbudziło ogromne zainteresowanie internautów. W chwili pisania tego tekstu film został odtworzony 163,1 tys. razy.

trwa ładowanie posta...

Internauci są zniesmaczeni zachowaniem Fagaty

W komentarzach pod nagraniem z koncertu Fagaty wywiązała się dyskusja na temat słownictwa użytego przez influencerkę, a także całokształtu jej zachowania i twórczości. Muminek napisał: "To filmik wygenerowany przez sztuczną inteligencję. W prawdziwym życiu nie ma tak głupich ludzi którzy chodzą na koncerty Fagaty". Inny internauta dodał: "Szacunek do fanów taki sam jak do samej siebie". Jedna z komentujących zakpiła natomiast z wieku fanów Fagaty, pisząc: "Nieładnie przeklinać przy dzieciach". Patka dodała: "najważniejszy jest szacunek do fanów".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1