Rihanna zdradza, że wraca do studia muzycznego

Doczekamy się nowej płyty od Rihanny? Piosenkarka zdradza tajemnicę

Źródło zdjęć: © Instagram - Rihanna / Instagram
Natalia Witulska,
11.06.2024 19:00

Rihanna to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na całym świecie. Niestety, jej fani od lat nie mogą doczekać się nowej muzyki. Ostatni album artystki ukazał się w 2016 r., czyli osiem lat temu. Kobieta postawiła na rozwój swojej marki kosmetycznej, a później skupiła się na wychowaniu dzieci. Rihanna daje jednak nadzieję na to, że nowa muzyka się pojawi.

Rihanna to pochodząca z Barbados piosenkarka R&B i pop, modelka, aktorka, autorka tekstów, projektantka mody, a także businesswoman. Cały świat pokochał ją od pierwszych singli, które wydawała. Wszyscy pamiętamy takie utwory jak "Pon de Replay", "Dont' Stop The Music", "Umbrella", czy późniejsze "We Found Love", "Only Girl" oraz "Diamonds". Wszystkie nuty podbijały listy przebojów, a piosenkarka zyskiwała coraz więcej oddanych oraz wiernych fanów.

W ciągu swojej kariery Rihanna wydała osiem albumów. Każdy z nich okazywał się ogromnym hitem, a piosenkarka nie mogła narzekać na sukces. W 2016 r. ogłosiła, że robi sobie przerwę od muzyki, aby skupić się na swoim biznesie kosmetycznym, który również jest jednym z najpopularniejszych na rynku. Nikt nie sądził jednak, że odejście Rihanny od muzyki będzie trwało aż tyle lat. Fani co chwilę dopytują, kiedy mogą spodziewać się nowych utworów. Piosenkarka opowiedziała, jak wygląda sytuacja.

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

Nowa muzyka od Rihanny nadchodzi? Piosenkarka zdradza co nieco

Rihanna regularnie pytana jest o nową muzykę. Wszystko dlatego, że fani nie mogę się jej doczekać, a i tak czekają już bardzo długo. Początkowo artystka zbywała dziennikarzy. Mówiła, że skupia się na biznesie, później natomiast, że jej pierwszym zadaniem jest bycie świetną mamą dla swoich dzieci. Reporterzy jednak się nie poddają i wciąż dopytują artystkę o szczegóły oraz muzyczną przyszłość. Jednemu z nich udało się dowiedzieć co nieco.

David Guetta feat. Rihanna - Who's That Chick? Official Video – (Day Video)

Rihanna w rozmowie z dziennikarzem z Entertainment Tonight opowiedziała, jak wygląda kwestia dotycząca jej muzyki. Opowiedziała, że zaczęła pracować nad nowym albumem bardzo dawno temu, dlatego konieczny jest powrót do studia i przeanalizowanie wszystkiego na nowo. Jest więc dobra wiadomość. Rihanna pracuje nad muzyką. Nie wiadomo jednak od jak dawna ani na jakim etapie przygotowań jest. Można jednak trzymać kciuki za to, aby artystka dokończyła pracę nad krążkiem.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0