Roxie Węgiel broni Dagmary Kaźmierskiej

Roxie Węgiel przesadziła? Piosenkarka broni Królową Życia

Źródło zdjęć: © Marcin Gadomski / AKPA
Weronika Paliczka,
25.05.2024 16:15

Podczas ostatniej edycji "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" ścieżka Roxie Węgiel przecięła się z Dagmarą Kaźmierską. Młoda piosenkarka ewidentnie zapałała sympatią do Królowej Życia. Teraz Roxie broni Dagmary, która ma na swoim koncie poważne zarzuty.

Współcześni celebryci często mają problemy z prawem. Prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, kradzieże, zażywanie narkotyków. Niektóre gwiazdy mają na swoim koncie znacznie poważniejsze przewinienia, takie jak pobicia, gwałty czy nawet zabójstwa. Choć wszyscy zasłaniają się odbyciem kary i zmianą swojego postępowania o 180 stopni, trudno jest zapomnieć o niektórych przewinieniach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Influencerzy którzy przekroczyli granicę. Kolega Ignacy: Ja bym tego nie nagrał

Dagmara Kaźmierska ma kłopoty?

Pod koniec kwietnia 2024 r. redakcja "Goniec" dotarła do zeznań jednej z ofiar Dagmary Kaźmierskiej. Kobieta stwierdziła, że Królowa Życia chciała ją wysłać za granicę, żeby świadczyła usługi seksualne klientom, którzy płacą w euro. Współpracownik Kaźmierskiej miał także proponować pokrzywdzonej amfetaminę.

Maria (imię zmienione - przyp. red.) mówiła: - Nieraz mówiła, żeby przestały pić i żeby lepiej wzięły ekstazy lub spida. Ona jednak sama nigdy nie rozdawała tych tabletek. Dagmara oficjalnie zabroniła narkotyków w agencji, ale Jacek K. przywoził dziewczynom, co chciały i ona o tym wiedziała. Jak któraś nie chciała wziąć, to dosypywano im to do alkoholu. Wtedy były bardziej seksowne.

Kaźmierska miała także nakazywać pokrzywdzonej opalania się w solarium, mimo tego, że wiedziała, że kobieta choruje na nowotwór. Maria miała być także bita przez Królową Życia: - Dagmara krzyczała na mnie i biła mnie rękami po całym ciele. Mówiła, że k*rwa to nie człowiek, że pozabija nas wszystkich, że nikt nam nie pomoże. Jak skończyła, Ruski chwycił mnie za szyję i zaczął mnie straszyć, że jak jeszcze raz ucieknę, to on się mną zajmie. Zostałam zaciągnięta do pokoju i zamknięta na klucz.

Ostatecznie w 2009 r. Dagmara Kaźmierska została prawomocnie skazana na cztery lata więzienia za stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Po apelacji wyrok zmniejszono do trzech lat.

Roxie Węgiel broni Dagmarę Kaźmierską

Podczas programu "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" Roxie Węgiel miała okazję poznać Dagmarę Kaźmierską. Młoda piosenkarka ewidentnie polubiła Królową Życia. Roxie teraz aktywnie broni aktorkę przed padającymi w jej stronę oskarżeniami.

Roxie Węgiel została zapytana przez Party.Pl o swoją opinię na temat Dagmary Kaźmierskiej podczas Polsat Hit Festiwal. Piosenkarka powiedziała: - Wystarczył jeden wpis, który spowodował, że Dagmara została postrzegana zupełnie inaczej i jest mi przykro, bo ja ją poznałam prywatnie. Ona bardzo dużo dobrego robi, może to są rzeczy, o których ona nie mówi publicznie, ale ona też pomaga dzieciom, pomaga ludziom, którzy tego potrzebują, więc uważam, że ona ma naprawdę dobre serce. Nawet, jeśli miała jakąś swoją przeszłość, to ludzie się zmieniają. Czemu my oceniamy tak pochopnie, nie znając całej historii.

trwa ładowanie posta...

Internauci mają wątpliwości

Wypowiedź Roxie Węgiel wywołała na X lawinę komentarzy. Mimir napisał: "Abstrahując już od tego czy Dagmara powinna dalej ponosić karę czy nie. Używanie argumentu 'bo teraz pomaga np. dzieciom' jest tak głupie. Bo co, teraz jak pomaga, to już jest git i można o wszystkim zapomnieć".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0