Żabson z premierą płyty „Ostatni Ziomal”

Żabson wyskoczył z nowym albumem. "Ostatni Ziomal" wjechał na ośkę

Źródło zdjęć: © Wojtek Koziara / Licencjodawca
Konrad SiwikKonrad Siwik,01.04.2023 19:00

Ziomalski krążek Żabsona właśnie wylądował na ulicach! Możliwość zanurzenia się w świecie "Ostatniego Ziomala" dała się odczuć już o północy, kiedy to albumu wleciał na Spotify. Fani specjalnych wydań wyciągają natomiast ze swoich Deluxe Box'ów całe pakiety dodatków – koszulki, plakaty, wlepki i bidony. Wszystko zachowane w stylu najnowszej płyty.

Fani Żabsona już teraz mogą zanurzyć się jak żaba w jeziorze w najnowszym krążku rapera. "Ostatni Ziomal" zabiera słuchacza w podróż po różnych stylach i gatunkach – od trapu, poprzez street, aż po phonk. Mimo tego album – przez poruszone w nim tematy z życia artysty – składa się na spójne i kompletne wydanie.

Na "Ostatnim Ziomalu" znalazło się wiele mocnych utworów, takich jak: "Nie mam czasu na wakacje", "Nie z tego świata", "Przynajmniej nie kłamię", "Hop feat. OKI", "Kocham Cię feat. god.wifi", "Tesla Sport Carbon", a także bardzo osobisty utwór "Tato". Nie można też zapomnieć o "Sidehoe feat. Bedoes 2115", który poniekąd przyczynił się do zażegnanego już beef'u z Mią Khalifą.

Na tym jednak nie koniec. Żabson na dzień premiery przygotował jeszcze jedną, niespodziankę dla fanów. Na YouTube wleciał bowiem teledysk do "Supersize" z gościnnym udziałem Kronkel Doma.

Żabson - Supersize feat. Kronkel Dom

"Ostatni Ziomal" to trzeci, a zarazem ostatni album ziomalskiej trylogii Żabsona, który podsumowuje jego drogę zarówno jako rapera, jak i człowieka. To wyjątkowo szczery, emocjonalny i mocny krążek kończący pewien etap kariery Ziomala. Co nie oznacza, że nie będzie można z nim zbić piony.

Koncerty Żabsona już niebawem odbędą się w całym kraju – to idealna okazja, aby zobaczyć i posłuchać go na żywo. Raper otwiera trasę koncertową na deskach warszawskiej hali Torwar w sobotę pierwszego kwietnia – i to nie jest żart. Bilety na to i inne wydarzenia dostępne są na stronie internetowej ostatniziomal.goingapp.pl.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0