dd

Ćwiczą nago i często używają smyczy. Ta para wyznacza trendy?

Źródło zdjęć: © Instagram - oferaofc / Instagram
Natalia Witulska,
21.03.2024 11:45

Vagner O Fera oraz Bella Mantovani to małżeństwo z Brazylii. Zasłynęli z tego, że płacą siłowni dodatkowe pieniądze, aby mogli trenować nago. Influencerzy utrzymują, że wpływa to pozytywnie na ich wydajność i kondycję.

Vagner O Fera to 34-letni mężczyzna z Brazylii. Wraz ze swoją 31-letnią żoną Bellą Mantovani działają w mediach społecznościowych. Na Instagramie udostępniają zabawne filmiki oraz krótkie skecze. Największym echem jednak odbił się materiał, w którym para przyznaje, że płacą właścicielom siłowni, na której ćwiczą, aby mogli trenować nago. Małżeństwo twierdzi, że dzięki temu mają o wiele lepszą kondycję.

O parze z Brazylii zrobiło się głośno z jeszcze jednego powodu. Małżeństwo otwarcie przyznaje, że jest w związku poliamorycznym. Przypomnijmy, to jest wielomiłość rozumiana jako praktyka lub pragnienie posiadania kilku bądź kilkunastu romantycznych związków w tym samym czasie z pełną wiedzą zaangażowanych osób. Często bywa interpretowana jako szczególna orientacja se*sualna, a także forma tożsamości deklarowana przez część ludzi.

Para z Brazylii ćwiczy nago na siłowni

Vagner O Fera oraz Bella Mantovani w rozmowie z mediami wielokrotnie podkreślali, że zależy im na promowaniu wolnej miłości oraz tego, aby każdy czuł się komfortowo w relacjach. Działają również na niebieskiej platformie, gdzie zarabiają całkiem niezłe pieniądze, gdyż są na niej znani. Popularność na aplikacji zdobyli dzięki pokazywaniu dość nietypowych spacerów. Bella Montovani prowadzi bowiem swojego męża na smyczy.

trwa ładowanie posta...

W niedzielę 17 marca niekonwencjonalna para udostępniła film na Instagramie. Małżeństwo z Brazylii pokazało na nim, jak ćwiczy na siłowni. Nie byłoby w tym nic dziwnego oraz szokującego, gdyby nie fakt, że zakochani wykonują cały trening zupełnie nago. W rozmowie z Jam Press Bella Mantovani powiedziała, że jest to "niesamowita forma intymności, która wykracza poza konwencjonalność". Dodatkowo para twierdzi, że nie robi tego dla wyświetleń. Według nich nagość polepsza ich kondycję, a także sprawia, że podczas treningu spalają więcej kalorii.

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Siłownia, nagie treningi i dbanie o kolegów

Małżeństwo z Brazylii w rozmowie z Jam Press podkreśliło, że ćwiczą nago, ponieważ w ten sposób czują się najlepiej. Para zdaje sobie sprawę, że może wprowadzać innych ludzi korzystających z siłowni w dyskomfort, dlatego rezerwują całą salę jedynie dla siebie. W ten sposób mają pewność, że nikt nie będzie oglądał ich nagich ciał podczas wykonywania ćwiczeń.

trwa ładowanie posta...

Vagner O Fera przyznał, że materiał, na którym para pokazuje, jak ćwiczy nago, spotkał się z dużą krytyką. Influencer uważa jednak, że negatywne komentarze wynikają z zazdrości użytkowników mediów społecznościowych. Brazylijczyk powiedział, że czuje się dobrze w swoim ciele i jest wyzwolony, a dużo osób nie umie sobie na to pozwolić.

Źródło: nypost.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3