Jeleniewska wywołała burzę

Jeleniewska szykowała się na imprezę. Wywołała burzę

Źródło zdjęć: © YouTube - Jeleniewska / YouTube
Natalia Witulska,
09.01.2024 11:00

Influencerka Marysia Jeleniewska udostępniła film na TikToku. Poinformowała w nim, że szykuje się na imprezę. Jej obserwatorom nie spodobało się, gdzie ma zamiar się wybrać.

Marysia Jeleniewska to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Największą sławę zyskała dzięki nagrywaniu filmów na TikToku. Aktualnie obserwuje ją tam prawie 13,5 mln osób.

W poniedziałek 8 stycznia opublikowała film, w którym szykowała się na imprezę. Dziewczyna wybierała się na urodziny przyjaciółki swojego chłopaka. Obserwatorom Marysi nie spodobało się, że ta pozwala partnerowi na bliskie kontakty z płcią przeciwną.

Jeleniewska szykowała się na imprezę u przyjaciółki chłopaka

Marysia Jeleniewska udostępniła film na TikToku, w którym szykowała się na imprezę urodzinową przyjaciółki swojego chłopaka. Influencerka poinformowała obserwatorów, że ona i jej partner nie mają problemu ze znajomościami z płcią przeciwną, mimo że początkowo odczuwali zazdrość.

- Mamy przyjaciół płci przeciwnej. I tu już nawet nie chodzi o wzajemne zaufanie, bo skłamałabym, gdybym powiedziała, że nigdy nie byłam zazdrosna, zwłaszcza na początku naszej relacji, naszego poznawania się. [...] Kiedy np. coś się działo, a Kuba potrzebował pomocy, to była pierwszą osobą, do której zgłaszał się po pomoc. I no nie powiem, troszkę mnie ego bolało, ale po czasie to sobie wytłumaczyłam - powiedziała Marysia na TikToku.

trwa ładowanie posta...

- Mimo że w tamtym momencie byliśmy blisko, to oni znają się tak naprawdę od lat, może bardziej jej wtedy ufał. Kiedy był chory, nie czuł się tak skrępowany niż przed osobą, która mu się podoba, chciałby jej zaimponować. [...] Po czasie dowiedziałam się też, że pytał o jakieś rady co do mnie, opowiadał co tam u nas i potrzebował takiej drugiej, nieoceniającej go strony - kontynuowała Jeleniewska.

Burza po filmie Marysi Jeleniewskiej
Burza po filmie Marysi Jeleniewskiej (Instagram - Maria Jeleniewska , Instagram)

Marysia przyznała, że miała początkowo problem z przyjaciółką chłopaka, jednak wierzyła w jego szczere intencje i chciała mu ufać. Powiedziała również, że nie jest typem zazdrośnika. Influencerka podkreśliła, że zdaje sobie sprawę, że istnieją partnerzy, którzy nie są wierni, jednak ona ze swoim chłopakiem o wszystkim rozmawiają i nie mają podstaw, aby zakazywać sobie przyjaźni.

Komentarze pod filmem Jeleniewskiej

Film Marysi Jeleniewskiej nie spodobał się dużej części jej obserwatorów. Pod udostępnionym tiktokiem można znaleźć ogromną liczbę krytykujących dziewczynę komentarzy. Internauci nie mogą zrozumieć, że influencerka lubi przyjaciółkę swojego chłopaka i nie ma problemu z ich relacją.

Komentarze pod filmem Jeleniewskiej
Komentarze pod filmem Jeleniewskiej (Internauci , TikTok)

Marysia Jeleniewska nie odpowiedziała na żaden z negatywnych komentarzy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0