x

Nagrywała trening na siłowni. Przerwała jej grupa mężczyzn

Źródło zdjęć: © Instagram, LADbible
MAKO,
15.05.2024 12:15

Dziewczyna ćwicząc na siłowni, dokumentowała swoją rutynę. Jej spokój zakłóciła trójka mężczyzn.

Afery na siłowni to jedno z internetowych piekiełek. Raz na jakiś czas w tym uniwersum wybucha bomba, która bardzo często dotyczy kobiet. Internauci negatywnie komentują stroje, w jakich kobiety przychodzą na siłownię: legginsy i sportowy top to dla niektórych wystarczająca wymówka, by obrzucić nieznajomą stosem niegrzecznych epitetów.

Oprócz "wyzywających" strojów krytyce podlega też po prostu ciało ćwiczących. Otyła kobieta w obcisłym kostiumie na maszynach wzbudza gigantyczne emocje. Warto wspomnieć, że rekomendowanie aktywności to standard w przypadku osób o większej wadze, lecz niestety, kiedy zaczynają ćwiczyć, internetowa bańka także nie może tego znieść.

Albo jest źle, albo jeszcze gorzej. Połączenie siłowni z internetem to najgorsze możliwe combo i bardzo żyzne poletko do nieuzasadnionego hejtu. Problem eskaluje z różną mocą i natężeniem. Viralem poniosło się nagranie, na którym grupa mężczyzn przeszkadza w ćwiczeniach młodej dziewczynie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KACPER MUDOR MOOD: Spełniam się jako DRAG QUEEN

Nagrywała się na siłowni. Grupa facetów zaczęła się gapić

Ludzie na siłowni często nagrywają swoje ćwiczenia. Z różnych powodów: niektórzy na bieżąco śledzą swoje postępy, inni chcą się upewnić, czy wykonują powtórzenia poprawnie, a kolejni montują z nich poradniki treningowe.

Ofiarą pranksterów z siłowni padła dziewczyna, która nagrywała swoje postępy na maszynach. Była skupiona na powtórzeniach, kiedy w jej ćwiczenia wtrąciła się grupa mężczyzn.

Sprawdź też nowy hit Netfliksa. Dawno takiego nie było.

Faceci zaczęli się wygłupiać i robić za mistrzów drugiego planu. Prężyli muskuły przed kamerą, wozili się na baranach i głupkowato szczerzyli do kamery, ewidentnie przeszkadzając dziewczynie w jej ćwiczeniach.

Ta przyjęła to jednak z wyjątkowym spokojem. Mężczyźni nie byli przesadnie nachalni i mimo że balansowali na cienkiej granicy, nie przekroczyli cierpliwości dziewczyny.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 46
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
Ania,zgłoś
Zobaczył filmik na facebooku i napisał o tym artykuł... żałosne...
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
na siłowni powinien być zakaz nagrywania!
Odpowiedz
17Zgadzam się1Nie zgadzam się
Arnold,zgłoś
Chłopaki dobrze się bawią. Mają poczucie humoru i tyle. Jeśli ona czuje taką potrzebę by robić show w miejscu publicznym. To jej się udało. Tylko że nie ona była główną bohaterką tego planu he he
Odpowiedz
26Zgadzam się2Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 15