Trafiła do szpitala z krwawiącym uchem

Dziewczyna krwawiła z ucha. Nie uwierzysz, co było w środku

Źródło zdjęć: © TikTok - irisnovau / Canva, TikTok
Natalia Witulska,
20.09.2023 08:45

Tiktokerka Iris Novau Díaz z Hiszpanii bez wątpienia nie spodziewała się diagnozy, jaką usłyszała. Dziewczyna pojechała do szpitala z krwawiącym uchem. Okazało się, że coś w nim zamieszkało.

Iris Novau Díaz to hiszpańska tiktokerka oraz inluencerka. Dziewczyna udostępniła w mediach społecznościowych film dla ludzi o mocnych nerwach. Trafiła do szpitala z krwawiącym uchem. Lekarze powiadomili ją, że w jej przewodzie słuchowym zagnieździła się ćma.

W uchu dziewczyny zagnieździła się ćma

Hiszpańska tiktokerka i influencerka podzieliła się z obserwatorami nie lada historią. Dziewczyna pojechała do szpitala, gdyż zaniepokoiło ją, że jej ucho krwawi. Myślała, że najpewniej dopadło ją zapalenie, a antybiotyki szybko załatwią sprawę. Jakież było jej zdziwienie, gdy usłyszała, że w jej przewodzie słuchowym zamieszkała ćma. Lekarze od razu ruszyli dziewczynie z pomocą.

trwa ładowanie posta...

Na filmie widzimy, jak doktor przy użyciu pęsety próbuje ulżyć młodej Hiszpance w bólu. Jej twarz zdradza wszystko, zabieg ani trochę nie był przyjemny, a tiktokerka odczuwała duży dyskomfort. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ćma opuściła ucho przestraszonej dziewczyny, a ona została wypisana do domu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3