Chciała się umyć. Scena rodem z pasty o fanatyku wędkarstwa

Chciała się umyć. Scena rodem z pasty o fanatyku wędkarstwa

Źródło zdjęć: © kadr z filmu "Fanatyk"
MAKO,
18.05.2024 16:40

Internautka na portalu X podzieliła się nietypowym odkryciem. Kiedy weszła do łazienki, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Do Polski często docierają historie o dziwnych stworach, które wyłażą z rozmaitych otworów w łazienkach. Z podobnymi wypadkami najczęściej kojarzy się Australia, jednak nawet w naszym kraju zdarzały się takie przerażające sytuacje. Szczur wypełzający z toalety, wąż czający się w muszli klozetowej czy nietoperz siejący zamęt w mieszkaniu to nie są odosobnione przypadki. I jak się okazuje, mogą zdarzyć się wszędzie.

Użytkowniczka portalu X nie przeżyła co prawda konfrontacji oko w oko z wściekłą bestią czy zwierzęciem powszechnie uznawanym za niebezpieczne (lub ohydne), aczkolwiek nie zmienia to faktu, że w łazience zastała widok, którego kompletnie się nie spodziewała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rodzice nie mogli tego zrozumieć". Way of blonde i Maschines planują dziecko

Chciała wziąć prysznic. W brodziku czekała na nią niespodzianka

Niczego nie świadomą dziewczynę w łazience przywitała szokująca scenka. W prysznicowym brodziku zobaczyła wielką rybę.

Wracam do domu, chcę się wykąpać, k*rwa, a tu mam żywą rybę w prysznicu! Co do ch*ja!!!

- napisała internautka.

Scenka niewątpliwie musiała być dość groteskowa, zważywszy, że sezon na ryby w wannie trwa najwyżej przez kilka dni pod koniec grudnia (a i tak jest to co najmniej wątpliwe moralnie. Warto też wspomnieć, że obecny rząd chce całkowicie zakazać sprzedaży żywych ryb). Zwierzę jednak nawet nie było w wannie - ledwo dychało, leżąc bokiem w stanowczo zbyt małej ilości wody w prysznicowym brodziku.

x
x (X)

Wielka ryba pod prysznicem. Internauci są przerażeni

Post wywołał lawinę komentarzy. Niektórzy wydawali się być całkiem rozbawieni nietypową sytuacją. "NIE ZADAWAJ PYTAŃ, STARY MA PLAN" . "Co roku na święta karp pływał". "Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania z*jebane wędkami, najgorzej [...]".

Inni z kolei wyrazili swoje zaniepokojenie i skrytykowali dziewczynę za znęcanie się nad zwierzętami. "Jak już macie ją zabić, to ją zabijcie, a nie męczycie jeszcze bardziej to biedne stworzenie" - pisze Hubert. "Ta ryba chyba nie jest już żywa" - zauważa Dante. "Dlaczego ma tak mało wody, że musi na boku leżeć, o Jezuuu. Biedna ryba" - smuci się deepdown. "Wow, ryba się męczy. W ch*j śmieszne hihiwowo".

Dziewczyna tłumaczy, że nie ma wpływu na tę sytuację.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Dorian,zgłoś
Ale ludzie się teraz przewrażliwieni zrobili. Kiedyś kupowało się żywe, wpuszczało do wanny, jak przyszedł czas to młotkiem w łeb i na stół wigilijny.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się