Japończyk czuje się wilkiem

Człowiek w wilczej skórze. Nie bał się pokazać ludzkiej twarzy

Źródło zdjęć: © Twitter, Zeppet
Konrad SiwikKonrad Siwik,03.08.2023 11:02

Japończyk, który poczuł zew natury i przywdział strój wilka, przyznaje, że jest wolny od związków międzyludzkich, a sam przestał czuć się człowiekiem. Mimo to w przeciwieństwie do człowieka-psa nie bał się pokazać swojej ludzkiej twarzy.

W Japonii kwitnie trend, pod którego wpływem ludzie "zmieniają się" w zwierzęta. Donosiliśmy już o facecie, który zakupił customowy kostium psa rasy Collie za ponad 14 tys. dol. Niedawno odbył pierwszy pełnoprawny spacer jako pies Toco.

Szybko okazało się, że człowiek-pies nie jest odosobniony w swoich pragnieniach. Inny Japończyk również wykosztował się na specjalny kostium zwierzaka - tym razem wilka - za który zapłacił 23 tys. dol.

O ile Toco w wywiadzie dla Mirror wyraził swój strach przed pokazaniem ludzkiej twarzy i powiedzeniem przyjaciołom o swoim pragnieniu zostania psem, o tyle Toru Ueda, który został wilkiem, nie miał z tym problemu.

Japończyk został wilkiem

Ueda z zawodu jest inżynierem drogowym żyjącym na co dzień w Tokio. W stolicy Japonii mieszka aż 37 mln osób. Jest więc najludniejszym miastem na świecie. Taki tłum rzeczywiście może dać w kość. Toru miał już dość i postanowił, że zostanie samotnym wilkiem.

W wywiadzie dla The Times Toru zdradził, że kupił wykonany na zamówienie strój wilka, aby spełnić swoje dziecięce marzenie o przekształceniu się we wściekłego drapieżnika. 32-latek na początku przemiany ukrywał swoją tożsamość, ale od tego czasu wiele się zmieniło.

Japończyk w końcu się zdemaskował, mówiąc, że dzięki strojowi wilka "nie czuje się już człowiekiem". Nie musi więc już ukrywać swojej ludzkiej twarzy.

trwa ładowanie posta...

- Kiedy noszę kostium, czuję, że nie jestem już człowiekiem - powiedział Ueda w rozmowie z The Times. - Jestem wolny od relacji międzyludzkich. Mogę zapomnieć o wszelkiego rodzaju kłopotach związanych z pracą i innymi rzeczami - dodał.

Zeppet Workshop, firma, która wykonała zarówno strój psa Toco, jak i wilka Toru, twierdzi, że odnotowała wzrost liczby klientów zamawiających zwierzęce przebrania. Już ponad 50 osób zgłosiło się po kostium podobny do tego noszonego przez Uedę.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 13
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 15
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 33
Ogol,zgłoś
Można wykupić zezwolenie ma odstrzał?
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
HENDRYK,zgłoś
A kiedy wilki przechodzą na emeryturę ? Może tu jest metoda.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Coyote,zgłoś
Przesada. Ludzie cały czas bawią się w takich stronach, ale nie mieszkają w lesie jak zwierzęta. Ten pan pewnie też normalnie mieszka w domu i tylko dla rozgłosu twierdzi, ze zaden z niego czlowiek tylko wilk. Ma fajny kostium, też bym taki chciał, by pochodzić. To świetna zabawa
Odpowiedz
5Zgadzam się3Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 7