Fanatyk. Historia prawdziwa

Dawajcie Emmy, bo fanatyk wędkarstwa POWRÓCIŁ jako serial!

Źródło zdjęć: © OLX / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.04.2021 14:22

Legendarna pasta, która zaczyna się od zdania "Mój stary to fanatyk wędkarstwa", została motywem przewodnim nowej kampanii reklamowej OLX. Na YouTube dostępny jest już pierwszy odcinek miniserialu z Piotrem Cyrwusem w roli głównej!

To naprawdę się dzieje. Przecieram oczy ze zdumienia i widzę, że na youtubowym kanale OLX jest pierwszy odcinek serialu "Fanatyk: Historia prawdziwa", zatytułowany "Na swoim". W produkcji występuje ikoniczna, hollywoodzko-memiczna obsada z Piotrem Cyrwusem ponownie wcielającym się w rolę zapalonego ojca-wędkarza. Dlaczego OLX zdecydowało się ożywić legendę internetu?

Miniserial "Fanatyk: Historia prawdziwa" to przyjemny dla odbiorcy sposób na promocję nowej opcji na portalu OLX, czyli wypożyczalni. Na czym polega ta funkcja? "Można przecież mieć na własność kampera, namiot na plenerowe imprezy, busa na podjeździe oraz glebogryzarkę… ale po co, skoro teraz równie dobrze można je wypożyczyć na OLXie?", czytamy w materiałach reklamowych (źródło: Brief.pl).

Fanatyk: Historia prawdziwa - Na swoim

"Fanatyk. Historia prawdziwa" – szczegóły produkcji

Serial OLX rozgrywa się po wydarzeniach ukazanych w ekranizacji "Fanatyka" z 2017 roku. W pierwszym odcinku czteroodcinkowej produkcji słynny ojciec-wędkarz kupuje kampera dla siebie i swoich kolegów. Syn odradzał mu tę inwestycję, argumentując, że rozsądniejsze byłoby wypożyczenie pojazdu na OLX. "Fanatyk" tłumaczy, że "woli mieć swoje". Odcinek kończy się zabawnym twistem (nie zdradzę jakim).

Czym jest legendarna pasta "Mój stary to fanatyk wędkarstwa"?

Jeśli nie urodziliście się dzisiaj, to na pewno słyszeliście o paście "Mój stary jest fanatykiem wędkarstwa". Jest to absurdalna historia autorstwa tajemniczego Malcolma XD o mężczyźnie z obsesją na punkcie wędkowania.

Wiecie co, tłumaczenie pasty jest bezsensowne – trzeba ją osobiście przeczytać lub obejrzeć. Ekranizacja "Fanatyka" z 2017 roku znajduje się w katalogu Netflixa.

Film Fanatyk - trailer

Skoro jesteśmy w temacie internetowych legend, sprawdźcie, ile trzeba zapłacić za lody Ekipy?!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0