Boxdel dziękuję widzom za wsparcie

Boxdel dziękuje Konopskiemu. Pokazał wiadomości od widzów

Źródło zdjęć: © Instagram - Boxdel
Maja Kozłowska,
09.10.2023 10:15

Michał Baron "Boxdel" po publikacji materiału Konopskiego na temat Pandora Gate zabrał głos na Instagramie. Influencer podziękował widzom.

Puszka Pandory oficjalnie została otwarta wraz z publikacją filmu Olciak93, w którym publicznie opowiedziała o swoich doświadczeniach ze Stuartem Burtonem. W wywiadzie mówiła także o innych twórcach - Michale Baronie "Boxdelu" oraz o Vertezie. Wówczas nie podała jednak ich ksywek.

Sprawa związana z seksualnym wykorzystywaniem małoletnich przez polskich youtuberów eskalowała z prędkością światła. 3 października ukazał się materiał Wardęgi, który przedstawił twarde dowody na Stuu, Marcina Dubiela oraz Boxdela.

8 października wyszedł za to film Konopskiego, na który czekała cała Polska. W godzinę od premiery materiał obejrzało 4 mln osób. Po 13 godzinach film osiągnął 6,4 mln wyświetleń. Konopskyy rozszerzył wątek Stuu, publikując nieznane dotąd screeny i zdjęcia, a także poruszył temat Dubiela, Teamu X, DeeJayPallaside'a, Verteza, VOJTAZA i dissovskiego.

Zaznaczył przy tym, że sprawę Boxdela oddziela grubą kreską od tego, co zrobił Stuu. Dodał, że nie będzie ich wrzucać do jednego worka.

MROCZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKIEGO YOUTUBA

Boxdel przeprasza i żałuje?

Michał Baron "Boxdel" jest jedną z osób, które do tej pory najbardziej ucierpiały na Pandora Gate. Fame MMA błyskawicznie odcięło się od niego i zerwało z nim wszystkie kontrakty.

Wardęga, a później Konopskyy zarzucili mu pisanie nieprzyzwoitych wiadomości do nastolatki. Wyszło na jaw, że to on rozesłał softa Olciak93. W wywiadzie z Kubą Wątorem influencerka mówiła, że miała przez to próbę samobójczą. W filmie z wyjaśnieniami Boxdela wszystkiemu zaprzeczyła.

Należy tutaj podkreślić, że różnica wieku między Boxdelem a dziewczynami, z którymi korespondował, nie była tak dramatyczna. Influencer miał 19 lat, kiedy pisał z 14-, 15-latkami. Tłumaczył się kompleksami, chęcią zaimponowania, głupotą, młodością.

Boxdel wiedział, nie powiedział. Reakcja na film Konopskiego

Krótko po tym, jak Konopskyy wrzucił materiał, Boxdel wstawił na Instagrama wiadomość z podziękowaniami. W tle wyświetlają się DM-y od fanów z wyrazami wsparcia.

Kocham Was i dziękuję, idę się przespać, szkoda, że to nie jest zły sen. Nie zrobię nic sobie, bo dużo ludzi też i znajomych pyta, żebym nie zrobił sobie nic głupiego. Mam dla kogo żyć

- napisał Boxdel.
Boxdel reaguje na film Konopskiego. Dziękuje wszystkim, którzy go wspierają
Boxdel reaguje na film Konopskiego. Dziękuje wszystkim, którzy go wspierają (Instagram - Boxdel)

Nie ulega wątpliwości, że Boxdel spośród wymienionych osób ma mniej za uszami. Czyżby?

Warto nadmienić, że wiedział o tym, że Stuu spotykał się z małymi dziewczynkami, a w swoim filmie zleakował imię i miejsce zamieszkania jednej z domniemanych ofiar. Biorąc pod uwagę nie aż tak rażącą różnicę wieku i to, jak wygląda na tle pozostałych osób zamieszanych w sprawę, faktycznie może wydawać się "czysty". O ile "dirty talk" z 15-latkami może być broniony osiągnięciem wieku zgody, to z moralnością ma niewiele wspólnego. O rozesłaniu softów dziewczyny nawet nie wspominając.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Jdjd,zgłoś
O ile miała 15 wyszło to na co pozwoliły małolaty nie wiadomo czy kasa na to nie poszła bo zaraz może się okazać. Że pisał gorsze rzeczy
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się