Kobieta zdradza, co dostaje się w ramach biletu VIP

Bilet VIP na koncercie Dawida Podsiadły? Oto kulisy imprezy

Źródło zdjęć: © Instagram: dylanwishop / Instagram: dylanwishop
Weronika Paliczka,
25.06.2024 12:30

Stadionowa trasa koncertowa Dawida Podsiadły przeszła do historii. Fani polskiego artysty spotkali się na stadionach w Gdańsku, Wrocławiu, Chorzowie i Poznaniu. Podczas zakupu biletów do wyboru było kilka opcji, m.in. VIP. Teraz tiktokerka pokazuje, co wchodzi w skład wejściówki VIP.

Dawid Podsiadło jest obecnie najpopularniejszym polskim artystą. Wokalista z Dąbrowy Górniczej jako pierwszy w historii samodzielnie wyprzedał stadion PGE Narodowy. Wcześniej nikt nie mógł pochwalić się takim osiągnięciem. Najbliżej byli Dawid PodsiadłoTaco Hemingway 28 września 2019 r., gdy artyści zorganizowali "jedno wydarzenie, ale dwa koncerty" na warszawskim stadionie. Obecnie zarówno Taco Hemingway, jak i Dawid Podsiadło mają na swoich kontach solowo wyprzedany PGE Narodowy. Obaj artyści wyprzedali też wszystkie koncerty na swoich ostatnich trasach koncertowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

Co daje bilet VIP na koncercie Dawida Podsiadły?

W weekend 23-24 czerwca odbyły się dwa ostatnie koncerty na stadionowej trasie Dawida Podsiadły. Artysta dwukrotnie wystąpił na Stadionie Śląskim w Chorzowie, na którym każdego dnia pojawiło się ok. 90 tys. osób, co stanowi rekord wśród polskich artystów. Podczas sprzedaży biletów na koncerty fani mieli do wyboru wiele różnych opcji, takich jak płyta, trybuny, loża, early entrance czy VIP. Te ostatnie zwykle owiane są tajemnicą - niewiele osób wie, czego należy się spodziewać.

Tiktokerka Gosiatosamosia nagrała film, w którym pokazuje zalety biletu VIP. Kobieta mogła wejść specjalnym wejściem bez kolejek. Na miejscu czekało na nią nielimitowane jedzenie, ciepłe i zimne napoje, a także alkohol. Cena biletu VIP wynosiła 599 zł. Dla porównania podstawowy bilet na płytę kosztował 199 zł. Miejsca VIP są także położone najbliżej sceny, gdy mowa o miejscach siedzących.

trwa ładowanie posta...

Komentujący nie są przekonani do biletów VIP

W komentarzach pod filmikiem dziewczyny zawrzało. Jedni komentują cenę biletu VIP, inni krytykują spędzanie koncertu na trybunach. Jeden z internautów stwierdził, że miejsca na trybunach to "nieporozumienie". W odpowiedzi komentujący poinformowali, że nie każdy może pozwolić sobie na stanie przez wiele godzin, m.in. ze względów zdrowotnych.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 17
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 28
  • emoji smutek - liczba głosów: 13
  • emoji złość - liczba głosów: 13
  • emoji kupka - liczba głosów: 136
Hmm, czytam i nie wierzę, że ludzie mogą takie brednie pisać! Kto zna i lubi choć trochę Dawida, poszedł na koncert i na długo zapamięta, bo pod każdym względem w Chorzowie było rewelacyjnie! No, może tylko te kolejki do wejść ... A nawet jak się siedziało na odległej trybunie, to odbiór był w punkt, a i wstać zawsze można, jak nóżki wyrywa. Dzięki DP i oby tak dalej!!!
Odpowiedz
7Zgadzam się0Nie zgadzam się
Byłam na Koncercie w Chorzowie rewelacyjny, cudowny i zjawiskowy, mega nagłośnienie i efekty, piękna scena, super niespodzianki. A gdy śpiewalo 100tys ludzi razem z Dawidem i innymi wokalistami to cudowne i piękne przezycie
Odpowiedz
13Zgadzam się0Nie zgadzam się
bywalec_koncertów,zgłoś
Polecam kupić VIP i zorientować się czy ochrona pozwala na przejście tam i z powrotem na płytę.
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 71