Dawid Podsiadło - bilety na koncerty i "limitowany winyl"

Dawid Podsiadło i niespodzianka dla fanów. Nie wszystkim się podoba

Źródło zdjęć: © materiały prasowe
Maja Kozłowska,
26.07.2023 15:00

Nie da się zadowolić wszystkich i Dawid Podsiadło doskonale o tym wie. Nawet dodatkową pulą biletów na koncerty.

Dawid Podsiadło jest pierwszym solowym polskim artystą, któremu udało się samodzielnie wyprzedać Stadion Narodowy w Warszawie. Jasno dowodzi to jego popularności i miejsca, które zajmuje w polskiej popkulturze. Streamingi może i przejęli raperzy, ale mainstreamowy piedestał wciąż należy do niego.

Historyczny koncert w Warszawie odbędzie się równo za miesiąc - 26 sierpnia. Event od dawna jest wyprzedany, ale raz na jakiś czas można trafić na bilety, które w niewielkich pulach wracają do sprzedaży.

Raczej nie mówimy tu o nieopłaconych zamówieniach, tylko o ograniczonej liczbie wejściówek, prawdopodobnie zatrzymanych przez bileterię "na zaś".

Fani, którzy wcześniej nie zaopatrzyli się w bilet, mają więc szansę kupić wejściówkę bezpiecznie i z autoryzowanego źródła. W czym więc problem?

Bilety na koncert Dawida Podsiadło wracają do sprzedaży
Bilety na koncert Dawida Podsiadło wracają do sprzedaży (Facebook - Dawid Podsiadło Socjum)

Bilety na Podsiadłę czekają. Kto pierwszy ten lepszy

Do sprzedaży na krótką chwilę powróciły m.in. bilety Early Entrance, które upoważniają posiadacza do wcześniejszego wejścia na teren koncertu. Różnica czasowa między otwarciem bram dla osób z biletem EE i z wejściówką na zwykłą płytę wynosi tylko pół godziny.

Z założenia pula Early Entrance jest niewielka i znika praktycznie od ręki. Praktyka dokładania wejściówek z najlepszymi miejscami tuż przed koncertem jest krytykowana przez fanów, którzy w dniu sprzedaży dosłownie o nie walczą. W przypadku, kiedy im się nie uda, kupują inne miejsca - te, które są dostępne, mimo że (jak się okazuje) mogliby po prostu poczekać i trafić na okazję.

Sama przeżyłam coś podobnego w związku z koncertem Harry'ego Stylesa i jako uczestnik wydarzenia przyznaję, że nie byłam tym zachwycona. Co należy oddać bileterii zajmującej się koncertem Dawida Podsiadły - kiedy bilety pojawiają się na stronie, są dostępne w regularnej cenie.

Dawid Podsiadło - Szarość i Róż (Chorzów, 25.06.2022)

Limitowany Dawid Podsiadło nie jest zbytnio limitowany

Okołotematycznie - w ofercie Empiku już wkrótce pojawi się okolicznościowy winyl Dawida Podsiadło. "Comfort & Happinness (10th Anniversary Edition)" będzie mieć swoją premierę 4 sierpnia.

Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że album ukazał się w maju i był reklamowany jako giga ultra limitowany winyl. Podobno wyprodukowano go w 2 tys. numerowanych egzemplarzy, podobno były już ostatnie sztuki, podobno można go było zamówić jedynie przez specjalną stronę internetową przez określony czas. Podobno.

BTW - winyl wciąż jest tam dostępny i kosztuje o dyszkę mniej niż w Empiku.

trwa ładowanie posta...
"Limitowany" winyl Dawida Podsiadło
"Limitowany" winyl Dawida Podsiadło (empik.com)

Fanom, którzy wcześniej zakupili winyl, niekoniecznie odpowiada wizja jego dostępności w Empiku. Czy to możliwe, że limitowany nakład dostępny w sklepie Dawida Podsiadły po prostu się nie wyprzedał?

"Limitowany" winyl Dawida Podsiadło
"Limitowany" winyl Dawida Podsiadło (Facebook)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3