Taco Hemingway wyrolował fanów? Będą podziwiać koncert z trybun

Taco Hemingway wyrolował fanów? Będą podziwiać koncert z trybun

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
05.04.2024 16:45

Filip Szcześniak, znany jako "Taco Hemingway", już niedługo wyruszy w trasę z najnowszym albumem "1-800-Oświecenie". W związku z ogromnym zainteresowaniem finałowym koncertem w Warszawie, raper postanowił zmienić lokalizację występu na stadion PGE Narodowy. Niestety relokacja wprowadziła ogromne zamieszanie.

Filip Szcześniak, działający pod pseudonimem "Taco Hemingway", to popularny polski raper. Można go znać z takich piosnek jak "Następna stacja", "6 zer", "W piątki leżę w wannie" czy "Tamagotchi". W 2013 r. artysta udostępnił w internecie swój pierwszy mini album o nazwie "Young Hems", który w całości był anglojęzyczny. Po ponad 10 latach działalności aktualnie na swoim koncie ma aż siedem płyt długogrających oraz sześć EP-ek.

trwa ładowanie posta...

Taco miał okazję współpracować z wieloma twórcami m.in. z Quebonafide, Dawidem Podsiadło czy Matą. Kolaboracje przyczyniły się do wzrostu jego popularności. Na przestrzeni lat liczba jego słuchaczy poszybowała w górę. Obecnie ma ogrom oddanych fanów, którzy jeżdżą na jego koncerty po całej Polsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

Taco Hemingway na stadionie PGE Narodowy

22 września 2023 r. Taco Hemingway wydał swój siódmy album długogrający o nazwie "1-800-Oświecenie". Raper wrócił do muzyki po prawie trzyletniej przerwie. Niedługo po premierze płyty artysta ogłosił trasę koncertową. Bilety na występy rozeszły się w mgnieniu oka. W związku z dużym zainteresowaniem Taco postanowił przenieść finałowy koncert w Warszawie na większy obiekt - stadion PGE Narodowy. Będzie to z pewnością wyjątkowe wydarzenie, ponieważ polskich twórców, którym udało się wypełnić warszawski stadion, można policzyć na palcach jednej ręki.

trwa ładowanie posta...

Taco Hemingway wyrolował fanów?

Nie wszyscy fani ucieszyli się ze zmiany miejsca koncertu. Część osób, która jakiś czas temu kupiła bilety na koncert na mniejszym obiekcie, nie zdążyła wykonać relokacji na preferowane miejsca na PGE Narodowym. Oznacza to, że niektórzy musieli wybrać trybuny zamiast płyty. Na zmianę miejsca organizator przeznaczył jedynie dwa dni. Wielu fanów nie zauważyło maila z informacją i spóźnili się na relokację.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0