Dawid Podsiadło tłumaczy czemu nie zaśpiewa z fanką

Podsiadło powiedział "nie" fance. "Na maxa lubię sam śpiewać"

Źródło zdjęć: © Instagram, TikTok
Konrad SiwikKonrad Siwik,24.06.2024 17:15

Podczas finałowego koncertu na Stadionie Śląskim w Chorzowie, Dawid Podsiadło rozbawił tłum, odmawiając wspólnego śpiewania z jedną z fanek. Artysta żartobliwie tłumaczył, że po prostu "lubi śpiewać sam". Moment ten stał się jednym z najbardziej pamiętnych epizodów wieczoru.

Dawid Podsiadło zakończył swoją trasę koncertową wielkim finałem na Stadionie Śląskim w Chorzowie, gdzie zgromadził blisko 100 tys. fanów. Koncerty odbyły się 22 i 23 czerwca, a od początku miesiąca artysta odwiedził cztery miasta, grając na największych stadionach w Polsce: Gdańsk, Wrocław, Poznań i na końcu Chorzów.

Podsiadło rozpoczął sobotni koncert słowami, że przed nami historyczny dzień dla polskiej muzyki. Nie chodziło mu jedynie o to, że sam zgromadził tak ogromną publiczność. Tego samego dnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbywał się koncert Taco Hemingwaya, co sprawiło, że dwóch polskich artystów zapełniło dwa największe stadiony w Polsce jednocześnie. Co więcej, obaj panowie połączyli się ze sobą na telebimach, a fani przez chwilę mogli poczuć klimat obu koncertów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Podczas występu Dawida miało miejsce kilka innych ciekawych epizodów. Jedną z atrakcji była popularna kiss cam, która uchwyciła dwóch całujących się mężczyzn, co podkreśliło atmosferę tolerancji na koncertach Podsiadły. Jednym z zabawniejszych momentów wieczoru było jednak tłumaczenie Dawida, dlaczego nie chciał zaśpiewać na scenie z jedną z fanek.

Dawid Podsiadło wyjaśnia fance, dlaczego nie zaśpiewa z nią na scenie

Dziewczyna wyraziła chęć zaśpiewania z Dawidem na scenie, ale artysta miał inne plany. Na nagraniu uwieczniono jego odpowiedź:

- Nie zaśpiewamy razem, ale to jakby jest moja wina. Sorry... Rozmawiam tutaj z dziewczyną, która mówi, żebyśmy zaśpiewali razem, a ja po prostu nie chcę

- rzucił Dawid, wywołując salwę śmiechu wśród fanów.

Następnie Podsiadło wyjaśnił:

- Ale mówię - spokojnie. To nie chodzi o ciebie. Ja po prostu na maxa lubię sam śpiewać. Może następnym razem

- skwitował.
trwa ładowanie posta...

Może i ktoś uwierzyłby w tłumaczenia Dawida, gdyby nie fakt, że na scenie w Chorzowie razem z nim śpiewali inni artyści i artystki, tacy jak Daria Zawiałow, Vito Bambino, Ralph Kamiński, Kaśka Sochacka, Kortez i Artur Rojek. Zapewne im było trochę trudniej odmówić.

Tak czy inaczej, Dawid Podsiadło jest znany nie tylko ze swojej muzyki, ale również z charakteru i poczucia humoru. Odmowa fance była zabawnym elementem koncertu, który rozśmieszył zgromadzonych na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Nikt też raczej nie poczuł się urażony, a całe wydarzenie pozostanie niezapomnianym wspomnieniem dla uczestników.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0