Influencerka bawi się z synkiem lalkami. Internauci szydzą z matki

Bawi się z synem lalkami. Ludzie: "współczuję takiej matki"

Źródło zdjęć: © canva
Maja Kozłowska,
31.10.2023 17:15

Influencerka pokazała na TikToku, jak razem ze swoim synkiem bawi się lalkami. Internauci zaatakowali kobietę.

Świat wciąż postrzegany jest przez ludzi bardzo binarnie. Często nawet pomimo chęci to, co zakorzenione w świadomości i nomenklaturze bardzo trudno zmienić. Mimo wszystko narracja mówiąca, że ubrania czy kolory są pozbawione płci, z "lewicowych baniek" przedostaje się do mainstreamu.

Zwyczajnie niesprawiedliwe jest podpinanie filmów akcji jako "męskich", a komedii romantycznych jako "kobiecych". Moim ulubionym produktem, dla którego ten podział jest tak irracjonalny, są jogurty. Nawet nie szampony czy żele pod prysznic. Powiedzmy, że to określenie ze względu na nuty zapachowe ma jakikolwiek sens (bo przecież działają tak samo). Jogurty to jednak absolutne top, gdy z opakowania atakuje mnie wielki napis "FOR MEN". Co się stanie, jeśli go zjem? Wyrosną mi wąsy or what? Sieknie dodatkowa porcja testosteronu?

Ten problem dotyczy także zabawek dla dzieci. Dziewczynka sięgająca po samochodzik jest tak samo normalna, jak chłopiec wybierający lalkę.

Uczy syna empatii. Ludzie wpadli w szał

Nagranie, na którym influencerka parentingowa bawi się z synkiem lalkami, ewidentnie trafiło na złą stronę X (Twittera). TikTok sprzed kilku miesięcy został odkopany przez osoby o skrajnie tradycjonalnym podejściu, a postawa matki - okrutnie zhejtowana.

Bawi się z synkiem lalkami. Internauci reagują
Bawi się z synkiem lalkami. Internauci reagują (Twitter)

Patologia feminizmu fali trzeciej w pełnej krasie

- dodał internauta.

Chłopak w jego wieku powinen bawić się śrubokrętem, wiertarką (w granicach rozsądku) lub lutownicą. Potrzebni nam są elektronicy. Kuklodów i gejów mamy aż nadto

- komentuje inny.

To się finalnie odbije na tych wariatkach. Przyjdą islamiści rurkowców wybiją, a one pójdą do haremu. Bo nie ma kto ich obronić. I tak wszystko wróci do normy

- stwierdza użytkownik X

Niechęć do feminizmu, homofobia, rasizm - internauci nie gryzą się w język. Gdyby zabawa lalkami miała zmienić czyjąś orientację, mam poważne wątpliwości, czy dalej istnielibyśmy jako gatunek. Wizja chłopów jako gigachadów broniących kobiety? No tak, przecież każdy mężczyzna jest wyszkolonym żołnierzem, a w dodatku chętnym do służby.

To tak nie działa, a dzieci - niech bawią się tym, czym chcą.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Człowiek,zgłoś
A co w tym jest złego? Kiedy chłopcy dorastaja i żenią sie to własnie kobiety oczekuja od nich zrozumienia, pomocy w domu, przy dzieciach itd. I eiecznie narzekaja jacy to Ci mężczyźni sa niezaradni itd. Ale kiedy matka bawi sie z chłopcem w dom lalkami to jest wielkie oburzenie. Jeszcze raz sie pytam co jest w tym złego? Prosze o logiczne proste wyjaśnienie a nie wymyślanie głupot i dopatrywanie sie idiotyzmów w zwykłej zabawie w dom lalkami.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się