Szymon N. “Apteka” zatrzymany przez policję

Apteka aresztowany. Napadł na Ferrariego, wpadł za dragi

Źródło zdjęć: © YouTube, policja.pl
Konrad SiwikKonrad Siwik,05.07.2023 11:00

Szymon N. "Apteka", owiany złą sławą za atak na Amadeusza Ferrariego, został zatrzymany przez policję. Zawodnik MMA federacji Wotore oraz jego wspólnicy usłyszeli zarzuty, za które grozi im do 12 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach we współpracy z Prokuraturą Okręgową w Sosnowcu rozpracowali zorganizowaną grupę przestępczą, zajmująca się wytwarzaniem i sprzedażą narkotyków. W wyniku śledztwa zatrzymano czterech mężczyzn związanych ze środowiskiem pseudokibiców, wśród których był Szymon N. pseudonim Apteka.

Apteka zaatakował Amadeusza Ferrariego

Szymon N. jest kojarzony w środowisku freak fightowym m.in. z wtargnięcia do mieszkania wynajętego przez Amadeusza Roślika "Ferrariego" w Tajlandii, z którego prowadził kanał Trans TV z udziałem transpłciowych Tajek. Apteka w tym samym czasie trenował sztuki walki w klubie Eagle Muay Thai w Tajlandii.

Mężczyźnie transmisje Ferrariego najpewniej nie przypadły do gustu. Podczas jednej z nich wbił z impetem do mieszkania, gdzie straszył i wywyzwał Amadeusza oraz jego ekipę. Roślik ewidentnie nie wiedział, o co chodzi i był przerażony całym zajściem, co można zobaczyć na poniższym nagraniu.

trwa ładowanie posta...

Pół roku po tym incydencie, pod koniec czerwca 2023 r., Apteka wystąpił na gali Wotore 7 w Katowicach. Jego rywalem był zawodnik MMA Kamil Minda, z którym walczył w formule na gołe pięści. Szymon N. skończył ten pojedynek z licznymi obrażeniami, w tym ze złamaną szczęką. W tej chwili to jednak jego najmniejszy problem.

Apteka aresztowany w związku z handlem narkotykami

Szymon N. jest jednym z czterech mężczyzn zatrzymanych przez policję w związku z udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się wytwarzaniem i wprowadzaniem do obrotu handlowego znacznych ilości narkotyków m.in. amfetaminy, mefedronu i marihuany.

trwa ładowanie posta...

W trakcie przeszukań użytkowanych przez nich mieszkań, samochodów i garaży śledczy zabezpieczyli również maczety, kastety, kamizelki kuloodporne oraz gotówkę. Trzech podejrzanych trafiło na trzy miesiące do aresztu, a czwarty został objęty policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju. Grozi im od kilku do 12 lat więzienia.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 75
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 14
APTEKA,zgłoś
Jestem rozgoryczony pytaniami typu kto to jest ten APTEKA. Przecież to jest zwykły NIKT, ewentualnie mówią jeszcze na niego TYSKI KONDON, ale to dla wtajemniczonych
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
beer,zgłoś
TVN go pewnie zatrudni zaraz bo lubia zatrudniać przestępców. Do grona sutenerki i pań do towarzystwa, przestępców finansowych, piratów drogowych będzie idealnym dodatkiem.
Odpowiedz
17Zgadzam się19Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Gezra,zgłoś
Przecież ta cała MMA to jedna wielka grupa przestępczą oni wszyscy powinni siedzieć
Odpowiedz
14Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 7