m

Groźby w stronę Wardęgi. Czy youtuber jest w niebezpieczeństwie?

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
04.10.2023 12:45

Materiał opublikowany wczoraj przez Wardęgę bije rekordy oglądalności. Poruszył oni ciężki temat i ujawnił mnóstwo dowodów w sprawie Stuu. Czy dodając film do internetu, Wardęga zaryzykował zdrowie i życie?

Dodając film ujawniający dowody w sprawie wykorzystywania osób nieletnich przez Stuu, Wardęga i Konopski liczyli się z konsekwencjami. Medialne rozdmuchanie sprawy mogło być niebezpieczne dla autorów wideo. Chęć wymierzenia sprawiedliwości wobec winnych youtuberów okazała się jednak ponadto. Sylwester zdradza, że pojawiły się już pierwsze groźby.

Kto i czym groził Wardędze?

Podczas wczorajszego live'a na kanale "WATAHA - Krulestwo" Wardęga ujawnił, że pojawiły się groźby skierowane w jego stronę. Wyjaśnia on, że rozumie postawę osoby, która go straszyła. W materiale nie wymienia oprawcy z imienia i nazwiska.

Ja głęboko wierzę, że tej osobie się po prostu bardzo, bardzo, bardzo odkleiło pod wpływem emocji.

- Sylwester Wardęga

Youtuber zadbał o swoje bezpieczeństwo, natomiast nie wykonał żadnych inwazyjnych ruchów. Nadal wykazuje się on ogromnym zrozumienie dla oprawcy. Zapewnia również, że razem z Konopskim, z którym prowadził śledztwo, są bezpieczni.

Wykonałem pewne ruchy, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo. Głęboko wierzę, że ta osoba po prostu nie wytrzymała ciśnienia.

- Sylwester Wardęga

Sylwester zdradza, że grożono mu wypadkiem. W dalszym ciągu podtrzymuje, że jest to efekt paniki. Wyjaśnia także postawę oprawcy, który podobno twierdził, że ma do stracenia tylko dużą sumę pieniędzy.

"To wszystko będzie można przeznaczyć na zemstę." - Takie słowa padły.

- Sylwester Wardęga

Na koniec swojej wypowiedzi Sylwester mówi o swoim słabym stanie psychiczny. Youtuber uspokaja, że ten znacznie się poprawił po opublikowaniu materiału.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0