Fagata zarejestrowała się na niebieskie platformie. Mężczyźni krytykują jej piersi

Rzucili się na Fagatę. Śmieją się z "sutków jak salami"

Źródło zdjęć: © Instagram - Fagata
Maja Kozłowska,
15.12.2023 11:15

Fagata, czyli Agata Fąk, oficjalnie założyła konto na niebieskiej platformie z treściami przeznaczonymi dla dorosłych. Część jej zdjęć wyciekła do internetu.

Fagata jest kontrowersyjną twórczynią, która ma na koncie niemało skandali. W jej stronę padły już oskarżenia o se*sualizację ze względu na treści, które wrzucała na Instagrama oraz teksty piosenek.

Nikt też nie zapomniał afery o plan B - influencerka w głosówkach przyznała, że związała się ze swoim ówczesnym chłopakiem Stuu wyłącznie dla osiągnięcia korzyści. Nawet tak paskudne wykorzystanie partnera nie było w stanie jej zniszczyć: wyszła z dramy obronną ręką, a na dodatek zrobiła ze swojego wyznania reklamę płatków śniadaniowych.

Jakby tego było mało, okazało się, że Fagata była zamieszana w Pandora Gate. Miała wiedzieć wcześniej o niebezpiecznych skłonnościach swojego eks chłopaka Stuu. Influencerka składała w tej sprawie zeznania w prokuraturze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA - ONLYFANS (Official Video)

Fagata "w końcu" to zrobiła. Najbardziej wyczekiwane konto na niebieskiej platformie?

Widzowie influencerki oraz obserwatorzy polskiego internetu przeczuwali, że to kwestia czasu. Fagata "wreszcie" naprawdę zarejestrowała się na niebieskiej platformie, gdzie można udostępniać niecenzuralne zdjęcia i filmiki oraz zarabiać na treściach przeznaczonych dla dorosłych. Widzowie muszą zakupić do nich dostęp, a strona teoretycznie powinna chronić przed niepożądanym wyciekiem wrażliwych materiałów.

Niestety część treści wstawionych przez Fagatę ujrzała światło dzienne i każdy może je zobaczyć. Komentarze dotyczące jej ciała przekroczyły kolejny poziom absurdu. W internecie łatwo natknąć się na przykład fatshamingu (dosadnego krytykowania osób otyłych), slutshamingu (poniżania osób zajmujących się pracą s*ksualną) czy ogólnie dziwnych i nieprzyzwoitych komentarzy dotyczących wyglądu.

Trzeba jednak przyznać, że mężczyźni porównujący sutki Fagaty do salami to totalne dno góry lodowej z obelgami, które można skierować w stronę kobiet.

trwa ładowanie posta...

Fagata ma piersi jak salami? Faceci robią świetny pijar uwielbianej "naturalności"

Wpis @aferkalafiorowych jest problematyczny z wielu różnych względów. Jasne, wstawiając cokolwiek do internetu należy liczyć się z krytyką. Ale nikt nie ma prawa pisać takich rzeczy - w idealnym świecie wyśmiewanie się z czyjegoś wyglądu w grudniu 2023 r. by się nie wydarzyło.

Piersi są normalną częścią kobiecego ciała i w naturalnym stanie są różne - duże, małe, obwisłe, sterczące. Ich wygląd bardzo często nie zależy nawet od wieku czy ćwiczeń: po prostu takie są i nie da się ich zmienić inaczej niż poprzez operację plastyczną.

Ups - przecież ci wojujący faceci są ich przeciwnikami i wolą "naturalność". A jak wiadomo, nie ma lepszej drogi od wzbudzenia pewności siebie w kobietach i zniechęcenia ich przed korektami od porównywania sutków influencerki do salami.

Witamy nierealistyczne kanony piękna, witamy kompleksy.

Na szczęście użytkowniczka X @bagietabejbi nadzwyczaj trafnie podsumowała aferę sutkową. Nie ma co się przejmować.

trwa ładowanie posta...

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 29
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 13