Fagata na platformie dla dorosłych?

Fagata na niebieskiej platformie? Internauci odkryli jej konto

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
13.12.2023 14:15

Pewien internauta odkrył konto o nazwie Agata Fąk na serwisie społecznościowym z treściami dla dorosłych. Czy influencerka dołączyła do niebieskiej platformy?

Fagata, czyli Agata Fąk, to polska influencerka. W przeszłości spotykała się z youtuberem Stuu, który zamieszany jest w aferę Pandora Gate. Dziewczyna kiedyś brała udział w galach freakfightowych. Stoczyła walkę m.in z Moniką Kociołek. Internauci podejrzewają ją o aktywność na portalu dla dorosłych.

Fagata na niebieskiej platformie?

Na X pojawiły się spekulacje na temat nowego konta z danymi Agaty Fąk. Część użytkowników byłego Twittera twierdzi, że Fagata dołączyła na niebieską platformę. Obecność influencerki w aplikacji z materiałami przeznaczonymi dla dorosłych wzburzyła wielu internautów. Ludzie piszą: "i tak długo czekaliśmy", "żadne zaskoczenie", "ktoś tu chyba ma problemy finansowe".

Fagata na platformie dla dorosłych?
Fagata na platformie dla dorosłych? (Venek , X)

Rzekome konto Fagaty okazało się być nieprawdziwe. Influencerka dementuje plotki i zapewnia, że to nie jej sprawka. Agata komentuje post ze zdjęciem jej rzekomego profilu słowami: "to nie moje".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 9
Endokryptolog,zgłoś
Szajns
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się