Queen of the Black wrzuciła pierwszy film na Pornhuba

Queen of the Black wrzuciła pierwszy film na Pornhuba. Kiedy premiera?

Źródło zdjęć: © vibez.pl
MMU,
06.01.2023 21:27

QueenandKingofblik bo tak nazywa się konto QotB na "pomarańczowej stronie" ma już pierwszą publikację. Fani "twórczości" Julii Pelc będą jednak musieli trochę poczekać. Dlaczego?

Koniec roku 2022 należał niespodziewanie do Julii Pelc czyli kontrowersyjnej influencerki Queen of the Black. Chodzi oczywiście o zainteresowanie w sieci. Julia wraz ze swoim chłopakiem ogłosiła, że zadebiutuje na "pomarańczowym portalu". Tak, QotB zapowiedziała, że będzie nagrywać filmy dla dorosłych.

Jakby tego było mało, w sieci pojawił się post właścicielki mieszkania, które Julka wynajmowała ze swoim chłopakiem. Z wiadomości wynikało, że patoinfluencerka zostawiła po sobie prawdziwy chlew. Kontrowersyjna para miała też zalegać z czynszem na kwotę 10 tys. złotych.

Osobną kwestią pozostaje pytanie, czy to właśnie w tym bałaganie powstawały filmy na "pomarańczowy portal". Wszystko wskazuje na to, że nie. Z ostatnich nagrań QotB na InstaStories wynika, że Julia i jej chłopak dopiero w piątek nagrali premierowy materiał.

Queen of the Black na PH - kiedy pierwszy film?

Julia zaplanowała swój debiut na 2 stycznia, jednak ostatecznie zmieniła datę na 6 stycznia. Wcześniej na swojego OnlyFansa wrzucała "teasery", które już hulają po Tktoku jako memy. Lepiej ich nie szukajcie.

trwa ładowanie posta...

Zapowiedziała też, że jej content będzie premium, bo "nie ma nic za darmo".

trwa ładowanie posta...

Queen of the Black 6 stycznia po 20 wrzuciła na swoje InsaStories takiego oto screena:

Queen of the Black wrzuciła pierwszy film na Ponrhuba
Queen of the Black wrzuciła pierwszy film na Ponrhuba (Licencjodawca)

Następnie dodała:


Kochanie nie prujcie się. Cały czas czekam aż to się wstawi. Kontroluje sytuację.

Wygląda jednak na to, że nie do końca ją kontroluje. Każdy film na koncie premium musi przejść weryfikację. Jak podają bardziej zorientowane osoby na Reddicie: taka weryfikacja może potrwać nawet 3 dni. Czy QoftB ma tego świadomość? Trudno stwierdzić.

Queen of the Black na PH - czy to dobry pomysł?

Biznesowo owszem. Patrząc na ogromne zainteresowanie (internauci tak chętnie wyszukiwali Julię Pelc na PH, że aż stała się numerem jeden w podpowiedziach) to popyt jest ogromny. Inną sprawą jest wynoszenie płatnego contentu na wykop i kanały na discordzie dla największych zapaleńców. Trudno więc przewidzieć ile Julia realnie zarobi.

Oddzielną kwestią pozostaje krucha psychika Pelc. Nie od dziś wiadomo, że dziewczyna ma poważne problemy. Czy pójście w pornobiznes z nieuporządkowaną głową to dobry pomysł? Raczej nie. Podobnego zdania są internauci.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Myślicie, że kiedyś wyjdzie na prostą?

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 106
  • emoji smutek - liczba głosów: 20
  • emoji złość - liczba głosów: 16
  • emoji kupka - liczba głosów: 166
Krycha,zgłoś
Napisz komentarz
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się