Queen of the Black na Pornhubie jako "Queenandkingofblik"

Queen of the Black podała swój nick na "Pornhubie". Co tam robi?

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,27.12.2022 15:33

Chcieliście o tym zapomnieć, ale się nie da: Queen of the Black trafi na "pomarańczowo-czarny portal". Ma już nawet konto. Ale dlaczego?

Na wstępie: proszę, uważajcie z materiałami dla dorosłych. Już nie raz pisaliśmy o ich szkodliwości dla mózgu, szczególnie młodych ludzi. Stanowczo też zaznaczamy, iż są to portale jedynie dla osób pełnoletnich.

Queen of the Black na "Pornhubie"

Jak już mogliście przeczytać we wcześniejszym tekście o nowej gałęzi kariery Julii Pelc, w sieci znanej jako Queen of the Black, stało się. Influencerka dotrzymała słowa i założyła konto na portalu dla dorosłych. Już wiemy, że będzie je dzieliła ze swoich chłopakiem. Ich wspólna nazwa to: QueenandKingofblik.

Rozkładając to na czynniki pierwsze: Queen and King of BLIK. To nawiązanie do tego, że Julia wielokrotnie prosiła swoich fanów o przelewy poprzez system płatności BLIK.

trwa ładowanie posta...

BLIK jest polskim systemem płatności mobilnych, który zawojował płatności w ostatnim czasie. Mówiąc o bliku, możemy już myśleć potocznie o systemie płatności, jako gdy kiedyś na każe buty sportowe mówiło się "adidasy".

Konto QueenandKingofblik jest już dostępne na portalu Pornhub, aczkolwiek dostęp do niego może być jeszcze ograniczony. Na to mają się skarżyć fani twórczości Julii.

Ach, a jej content? Zapowiedziała "nagrywanie filmu w pralce". A ponadto, wyruszyła dzisiaj do Dubaju:

Instagram Queen of the Black
Instagram Queen of the Black (Instagram)
Instagram Queen of the Black
Instagram Queen of the Black (Instagram)

Queen of the Black numerem jeden na Pornhubie

Nie zgadniecie, ale internauci tak chętnie wyszukiwali Julię Pelc na Pornhubie, że aż stała się numerem jeden w podpowiedziach:

Wyszukiwania "na czasie" z Queen of the Black
Wyszukiwania "na czasie" z Queen of the Black (Internet)

A co do samej Julii… czy osoba, która jeszcze kilka miesięcy temu była in i out ze szpitali, pokazywała na Instagramie pociętą szkłem rękę, powinna trafić na Pornhuba, czy może w bezpieczniejsze miejsce? Szczerze się o tę influencerkę martwimy.

Oczywiście jest dorosła i może robić, co chce. Więc mamy tylko nadzieję, że wie, co robi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1597
  • emoji ogień - liczba głosów: 142
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 589
  • emoji smutek - liczba głosów: 131
  • emoji złość - liczba głosów: 150
  • emoji kupka - liczba głosów: 1065
Skunkhunter,zgłoś
Ale trzeba byc nieudacznikiem I jeleniem to raz a dwa tez byc bardzo chorym zeby jej pieniadze swoje oddawac nie do wiary hahaha
Odpowiedz
11Zgadzam się4Nie zgadzam się
Stop,zgłoś
Ta dziewczyna powinna dostać wyrok dożywotniego ubezwłasnowolnienia i przymusowego leczenia psychiatrycznego. Rodzina ma dużo kompromitujących ją materiałów zebranych przez całe lata jej "twórczości" oraz papiery ze szpitali. Myślę, że sąd da zielone światło dla takich wyroków. Co powstrzymuje rodzinę? Litość, naiwność? Czy może nikt nie chce odpowiadać za nią i się potem z nią użerać przez lata?
Odpowiedz
40Zgadzam się7Nie zgadzam się
Krychowiak!!!!
Odpowiedz
14Zgadzam się4Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8