Queen of the Black na Pornhubie.

Queen of the Black na "Pornhubie"? Zapowiedziała debiut

Źródło zdjęć: © Licencjodawca
MMU,
23.12.2022 15:40

Kontrowersyjna influencerka Queen of the Black obiecała, że "po świętach będzie grubo". Co to dokładnie oznacza, trudno stwierdzić. Możemy się tylko domyślać, że chodzi o filmy dla dorosłych nagrywane wspólnie z chłopakiem.

Jeśli zastanawialiście się, co słychać u Julii Pelc znanej w sieci jako Queen of the Black, to wygląda na to, że zaczyna zupełnie nowy etap w swojej "karierze".

Kontrowersyjna influencerka zapowiedziała bowiem… swój debiut na jednym z serwisów z filmami dla dorosłych. Dała kilka wskazówek, co do tego, o której platformie mowa. Chodzi o pewien "pomarańczowy portal" zaczynający się na literę p. Wnioskując po wcześniejszej twórczości Julii na serwisie "OnlyFans", nie chodzi tu o pyszne.pl

Queen of the Black i "pomarańczowy portal" Pornhub

Queen of the Black wraz z chłopakiem podzieliła się "radosna nowiną" na Instagramie. Transkrypcja oryginalna:

- Teraz powiem to tak oficjalnie. Więc moi kochani… Pomarańczowy portal… Zawita tam mnie i mojego chłopaka. Tak że… Co wam powiem. Po świętach będzie mega grubo. Jeszcze na moim OF-ie możecie tam zobaczyć przedsmaczki tam… Już jutro - powiedziała.

- Warto obserwować i dawać subskrypcje na niebieskiej stronie, jak i na tej pomarańczowej - dopowiedział chłopak Julki.

- Na pomarańczowej już bardzo niedługo. Zaczyna się na p. Jeśli wiecie, o co mi chodzi. Uhm.

trwa ładowanie posta...

Z takiego contentu na pewno ucieszą się użytkownicy serwisu wykop.pl, którzy regularnie dzielą się jej nudesami z "OnlyFansa".

Kariera w sexworkingu wydaje się być drogą w jedną stronę. Myślicie, że Julia udźwignie psychicznie wszelkie konwencje swojej działalności w branży pornograficznej?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 123
  • emoji ogień - liczba głosów: 101
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 508
  • emoji smutek - liczba głosów: 78
  • emoji złość - liczba głosów: 75
  • emoji kupka - liczba głosów: 139