Nastoletnia dziewczyna podduszana przez ochroniarza

Nastolatka wyrzucona z klubu przez agresywnego ochroniarza. "Myślałam, że umrę"

Źródło zdjęć: © Facebook - Gordon's News / Canva, Facebook
Natalia Witulska,
26.05.2023 17:00

Do przerażającego zdarzenia doszło 19 maja w Sunderland w Wielkiej Brytanii. 14-letnia dziewczyna została wyprowadzona z klubu. Szkoda tylko, że przy okazji była podduszana.

Szokujące wideo pokazuje, jak ochroniarz w Rainton Arena w Houghton-Le-Spring niedaleko Sunderland chwycił obiema rękami szyję 14-letniej Amarii. W ten sposób zmusił ją do wyjścia.

"Nie mogłam oddychać"

Amarii powiedziała BBC News, że podczas interwencji ochroniarza bała się o życienie mogła oddychać. Przyznała również, że od czasu incydentu nie może spać, nie lubi już zatłoczonych przestrzeni oraz tłumów. Stwierdziła też, że rzeczy, które kiedyś były dla niej zabawne, już w żaden sposób jej nie śmieszą.

trwa ładowanie posta...

Matka dziewczyny skrytykowała postawę ochroniarza. Przyznała, że córka mogła pyskować, ale nie dawało mu to prawa do potraktowania jej w taki sposób. Podkreśliła, że córka nie stanowiła dla nikogo niebezpieczeństwa.

"Wziął się znikąd"

Amarii w rozmowie z BBC powiedziała, że wdała się w kłótnię z ochroną po tym, jak personel odmówił jej ponownego wejścia na imprezę do klubu. Powiedziała, że dwóch bramkarzy przyszło, aby uspokoić sytuację. Potem inny miał "pojawić się znikąd" i "zacząć krzyczeć i popychać".

Klub, w którym doszło do sprzeczki
Klub, w którym doszło do sprzeczki (dailymail.com , dailymail.com)

Film z interwencji ochroniarza trafił do sieci 19 maja. Szybko stał się viralem, obejrzało go ponad 12 mln użytkowników mediów społecznościowych.

Poinformowane zostały odpowiednie służby. Rzecznik policji powiedział BBC News, że trwa dochodzenie w sprawie napaści.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0