Nadia Długosz odpowiada na oblene wpisy

Nadia Długosz idzie na wojnę z oblechami. "Właśnie piszę z tatą 8-latka, który wulgarnie komentował moje zdjęcie"

Źródło zdjęć: © vibez.pl
Marta MuniakMarta Muniak,25.03.2022 15:03

"Będziecie płonąć ze wstydu do końca waszych dni" - grzmi youtuberka. Nadia rozpoczęła właśnie krucjatę przeciw niewybrednym komentarzom, a właściwie ich autorom. I bardzo dobrze!

Coraz to młodsze dzieci maja dostęp do sieci, a rodzice kompletnie nie panują nad tym, co ich pocieszy robią w internecie? Oczywista oczywistość. Niestety, kupno smartfona małym dzieciom to dziś codzienność. I trudno się temu dziwić. Rodzice chcą mieć kontakt z dzieckiem w szkole i wtedy kiedy dziecko przebywa poza domem.

Jednak nie oszukujmy się, telefony służą dzieciakom głównie do grania i przeglądania internetu, a nie kontaktu z rodzicami. Zazwyczaj bez żadnych filtrów rodzicielskich. I przede wszystkim edukacji.

Na skutki takiego stanu rzeczy nie musieliśmy długo czekać. Influencerka Nadia Długosz (ex-gwiazda kanału Beksy) podzieliła się taką oto historią na swoim Instagramie:

Właśnie piszę z tata 8-latka, który wczoraj w bardzo wulgarny sposób skomentował moje zdjęcie w koszulce bez biustonosza.
Niesamowite, jak łatwo znaleźć rodziców w internecie!
Niesamowite, jak bardzo są zdziwieni, kiedy dostają screeny i niesamowite, jak bardzo nieświadomi, co te dzieci robią w internecie i jakie słowa znają. Jak ja kocham donoszenie.❤️

- Nadia na Instagramie
Nadia Długosz na InstaStories
Nadia Długosz na InstaStories (Instagram)

Możemy się domyślać, że chodzi o jedno z nowszych zdjęć Długosz z Nowego Jorku, na którym widzimy ją bez stanika.

trwa ładowanie posta...

Widok kobiecych sutków w 2022 wciąż wywołuje niezdrowe emocje i to nie tylko wśród8-latków. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo obleśnych komentarzy. Nadia postawiła wypowiedzieć wojnę oblechom:

Waszych pracodawców też znajdę, obleśni ludzie. Gwarantuję wam, że każdy komentarz o potencjalnych praktykach seksualnych, jakie chcielibyście odbywać, zobaczy każdy z waszego otoczenia. Będziecie płonąć ze wstydu do końca waszych dni.

- Nadia na Instagramie

Szczerze? Podoba mi się w jaki sposób Nadia podeszła do tematu. Twórczynie (i w mniejszym stopniu twórcy) non stop narażeni są na setki obrzydliwych komentarzy. Komentujący są coraz młodsi i jak influencerki same nie zaczną piętnować takiego zachowania nikt nic z tym nie zrobi. A już na pewno nie rodzice, którzy wolą naiwnie wierzyć, ze ich dziecko będące 24/7 w sieci, ogląda niewinne kreskówki.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 575
  • emoji ogień - liczba głosów: 100
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 174
  • emoji smutek - liczba głosów: 47
  • emoji złość - liczba głosów: 92
  • emoji kupka - liczba głosów: 160
gosc,zgłoś
skromność jeszcze nikomu nie zaszkodzila, dotyczy to obu stron, publikujesz przygotuj sie na komentarze - każdy reprezentuje wlasny poziom wychowania, taki 8-latak bedzie nauczony, ze dziewc,yna ma wystawiac na pokaz wlasne cialo wprost lub pośrednio, chcesz wolnosci badz gotowy na wulgarnosc, nie chcesz wylac, komentarze, a pomyslalaś o tych kobietach co majå mniejsze ksztalty i czują się zle?
Odpowiedz
4Zgadzam się10Nie zgadzam się
nico,zgłoś
Skończy z pisaniem i bronieniem innych ",takie zachowanie to natura mężczyzn, tego się nie da zmienić". Kur.. ludzie nie jesteśmy zwierzętami, nad wszystkim da się zapanować. To co sobie pomyślimy, to nasza sprawa i nie musimy tego publicznie wypisywać
Odpowiedz
16Zgadzam się7Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Nadia,zgłoś
to jest właśnie endgame, najcięższe działo takich kurew jak ona. nie skompromituje nikogo bo każdy facet patrząc na takie zdjęcie wiadomo jakie ma myśli i nikt się nie będzie temu dziwił. nigdy nie zmienicie ludzi. mam nadzieję że wojna przyjdzie i do nas to zobaczycie że jesteście wolne/wyzwolone tylko dlatego że jakiś chłop w tym momencie jeszcze nie ma powodu zaciągnąć was do gara.
Odpowiedz
16Zgadzam się78Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 51