Patec zdradził koszty wyprawy na Mount Everet. Kwota szokuje

Patec zdradził koszty wyprawy na Mount Everest. Kwota zwala z nóg

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
11.07.2024 10:15

Jakub Patecki, w internecie znany jako "Patec Wariatec", niedawno wrócił z najbardziej wymagającej wyprawy, jakiej kiedykolwiek się podjął. Youtuber wspiął się na Mount Everest. Teraz stopniowo opowiada o całej wycieczce. Na jego kanale pojawił się odcinek, w którym zdradził, ile kosztowało go zdobycie najwyższego szczytu na świecie.

Jakub Patecki, w internecie działający pod pseudonimem, "Patec Wariatec" to popularny youtuber i były członek projektu Ekipa. Influencer tworzy kontent podróżniczy. Na jego kanale oraz mediach społecznościowych można znaleźć materiały z szalonych wyzwań i dalekich wypraw. Nieustannie wyznacza sobie nowe cele do pokonania.

trwa ładowanie posta...

Youtuber jakiś czas temu zdobył najwyższy szczyt świata - Mount Everest. W ramach treningu wspinał się na niższe góry, nieraz w całości pokryte lodem. Niebezpieczna pasja inspiruje wielu internautów. Ludzie podziwiają Pateca, ponieważ w ciągu ostatnich lat zrobił ogromny progres mentalny oraz fizyczny.

Jakub Patecki zdobył Mount Everest

Patec nie ukrywa, że wyprawa na Mount Everest go przerosła. W filmikach dotyczących wspinaczki przyznał, że był za słaby i za mało przygotowany do tego wyzwania. Niemniej jednak udało mu się wejść i wrócić o własnych siłach. Internauci podziwiają go i gratulują powodzenia misji. Wielu ma jednak sporo pytań do youtubera. Patec postanowił nagrać Q&A, na którym odpowiedział na najczęściej pojawiające się pytania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

ATAK SZCZYTOWY - MOUNT EVEREST [ODCINEK 3/3]

Ile kosztowała wspinaczka na Mount Everest?

Oczywiście informacją, która najbardziej ciekawiła obserwatorów Pateca był koszt całej wspinaczki. Co prawda youtuber już jakiś czas temu wypowiedział się na ten temat, natomiast po głębszej analizie okazało się, że poprzednio podana kwota była dużo niższa od rzeczywistej. Influencer założył, że wydał ok. 400 tys., ale w filmiku przyznał, że się grubo przeliczył: "teraz mi wychodzi 608 tys., aczkolwiek wydaje mi się, że wyszło jeszcze więcej ze względu na to, że pozapominałem o jakichś rzeczach".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

ILE KOSZTOWAŁ MOUNT EVEREST? - Q&A

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0