Friz zawalczy we freak fightach?

Friz zawalczy we freak fightach? Znamy jego cenę

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
20.07.2023 10:01

Do tej pory próżno było szukać ksywki Friza wśród ogłoszeń freak fightowych federacji, choć w klatkach walczyli influencerzy znani z Ekipy. Wujek Łuki zdradził, ile włodarze MMA musieliby zapłacić za walkę Karola.

Karol Wiśniewski "Friz" o pieniądze martwić się nie musi. Na YouTubie swoje zarobił, jest promotorem projektu Genzie, który niedawno rozszerzył się również o influencerów z programu "Twoje 5 Minut 2", a produkty Ekipy (no, może oprócz napojów) wciąż są chętnie wybierane przez konsumentów. Papierki po lodach może przestały być towarem wystawianym na platformach sprzedażowych za miliony monet, ale kolejne współprace z firmami Koral czy Dooti Donuts mówią same za siebie.

Genzie wyprzedaje trasę koncertową, wkrótce ukaże się też następny "gruby" projekt Friza, czyli program o roboczym tytule "Mafia IRL": żyć, nie umierać. Influencer odpala internetowe inicjatywy jedna za drugą, hajs płynie równym strumieniem, a on może się cieszyć się rodzinnym życiem ze swoją narzeczoną Wersow i ich malutką córeczką Mają.

Friz zawalczy w klatce? Ile kosztowałaby walka Karola?

Wujek Łuki, czyli Łukasz Wojtyca, prezes spółki EKIPA i prywatnie przyjaciel Friza, zdradził, ile kasy musiałaby wyłożyć na stół federacja, która chciałaby mieć Karola u siebie.

Mówimy tu o naprawdę dużej stawce - prawdopodobnie takiej, która zjadłaby przynajmniej połowę budżetu nawet największej organizacji. Wujek Łuki powiedział, że Friz byłby skłonny do rozmów, gdyby kwota za walkę wahała się w przedziale 10-20 mln zł. Zaznaczył jednak, że cena nie jest wyssana z palca - byłaby inwestycją "w jakiś gigantyczny projekt".

Czy któraś z federacji ostatecznie szarpnie się na Friza?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 41
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Pioter,zgłoś
Nie wiem kim jest Karol Fritz i nie chcę wiedzieć. Słyszałem że ostatnio urodziło mu się dziecko więc gratulacje. Ale ja generalnie tę całą Ekipę kojarzę z afery z gimnazjalistami, gdzie nasza nadzieja narodu sprzedawała w postaci młodzieży sobie opakowania po lodach ekipy za 100 za papierek XD.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Roman,zgłoś
Za polowe tego mogę tez walczyc
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
A z kim ten szczypiorek chciałby walczyć? Chyba z Ryśkiem z Klanu 🤣🤣🤣🤣🤣
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6