Nikola Biela “Nikita” i Monika Laskowska na konferencji Clout MMA

Konferencja Clout MMA. Rywalka Nikity, wkurzony Ferrari i wielki Hajto

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,13.07.2023 14:30

W środę 12 lipca odbyła się pierwsza konferencja Clout MMA. Podczas niej poznaliśmy przeciwniczkę Nikity, dowiedzieliśmy się, że na ring wejdzie Tomasz Hajto, a także zobaczyliśmy mocną reakcję Ferrariego. Co go tak wkurzyło?

Wiadomo już, że przeciwniczką Nikoli Bieli "Nikity" na Clout MMA będzie samozwańcza "Najlepsza Polska Dziennikarka" Monika Laskowska, która do tej pory przeprowadzała wywiady z freak fighterami. Największy rozgłos zapewniły jej liczne wpadki podczas rozmów z zawodnikami.

trwa ładowanie posta...

Nikita i Najlepsza Polska Dziennikarka na konferencji Clout MMA

Nikita i Najlepsza Polska Dziennikarka nie przebierały w słowach podczas panelu na konferencji Clout MMA. Pewna siebie Nikola powiedziała Laskowskiej, że jest nikim. Gdy dziennikarka zapytała, co osiągnęła dziewczyna, nie usłyszała żadnej odpowiedzi. Później była dziewczyna Daniela Magicala nazwała dziennikarkę "starą prukwą".

CLOUT MMA 1: I KONFERENCJA

Laskowska zapytała wtedy Nikoli, czy teksty pisze jej Amadeusz Ferrari, który wrócił z Las Vegas, by wtórować swojej podopiecznej. Gdy freak fighter Fame MMA został wywołany do tablicy przez dziennikarkę, mocno się uruchomił. Tego akurat nie było widać na transmisji, ale jednemu ze zgromadzonych udało się uwiecznić reakcję Amadiego na nagraniu.

- Ferrari, to był twój tekst? Nauczyła się na pamięć? - zapytała Najlepsza Polska Dziennikarka.

- Jak ja bym powiedział tekst jakikolwiek, to by to wszystko k***a poszło w pi*du z dymem łącznie z publicznością. Macie szczęście, że mnie tu k***a jeszcze nie ma - odparsknął wściekły Ferrari.

trwa ładowanie posta...

Co ciekawe w konferencji brała udział psycholożka, która była w szoku po usłyszeniu wymiany zdań w wykonaniu Nikity i Laskowskiej.

trwa ładowanie posta...

Poza tym zabawnym akcentem podczas konferencji na telebimie pojawia się wielka głowa Tomasza Hajto, który zawalczy na Clout MMA. Jego rywalem będzie były polski siatkarz Zbigniew Bartman. Dodatkowo kolejny stary pryk Marcin Najman został mianowany cesarzem freak fightów.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 9