Kto wygrał "Twoje 5 Minut! 2"?

Kto wygrał "Twoje 5 Minut! 2"? Friz tego nie przewidział

Źródło zdjęć: © Friz, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,20.03.2023 17:15

Przed nami finał drugiego sezonu programu "Twoje 5 Minut!", za który odpowiada Karol "Friz" Wiśniewski. Użytkownicy na Twitterze dzielą się zdjęciami z planu teledysku, na którym ma być widać zwycięzców programu. Kto wygrał "Twoje 5 Minut! 2"?

Za nami dziewiąty odcinek programu Karola "Friza" Wiśniewskiego "Twoje 5 Minut! 2". To druga edycja serii programu rozrywkowego wymyślonego przez influencera. Uczestnicy w przeróżnych zadaniach walczą ze sobą o 100 tys. zł. w kontraktach reklamowych oraz o współpracę z Genzie czy Ekipą.

Choć tym razem obyło się bez większych dram, wszyscy zadają sobie jedno pytanie: kto wygra "Twoje 5 Minut! 2"? Po Twitterze krąży informacja dotycząca przecieku wyników programu Friza. Czy influencer nie mógł tego przewidzieć?

Finał "Twoje 5 Minut! 2"

W dziewiątym odcinku drugiego sezonu "Twoje 5 Minut! 2" uczestnicy musieli jak najdłużej wytrzymać w basenie. Pod koniec odcinka pożegnaliśmy się z Karoliną, choć zagrożony tym razem był też Michał.

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku "Twoje 5 Minut! 2" niestety odpadł jeden z faworytów widzów, czyli Oliwier. Friz został naprawdę mocno skrytykowany za wyrzucenie tego młodego influencera i wielu twierdziło, że popełnił poważny błąd. Wiśniewski chciał nawet, by widzowie drugiego sezony "Twoje 5 Minut!" na Twitterze w głosowaniu pokazali, jak bardzo zależy im na powrocie Oliwiera do programu.

Warto tutaj przypomnieć, że uczestnicy programu Friza w zasadzie już wygrali. Wystarczy zerknąć na ich social media, by się o tym przekonać. Szerzej ten fenomen wyjaśnialiśmy w tekście dotyczącym tego, co zyskali uczestnicy "Twoje 5 Minut! 2".

POZNALIŚMY FINALISTÓW PROGRAMU! (T5M2 ODC 9)

Kto wygra "Twoje 5 Minut! 2"?

Na Twitterze trwają teraz dyskusje dotyczące tego, kto może wygrać "Twoje 5 Minut! 2". Niektórzy sugerują, że będzie to Maja, bo najczęściej pojawia się na miniaturkach nowych odcinków. Inni twierdzą, że program może wygrać Michał i Julita. Te trzy imiona najczęściej powtarzają się w typowaniach widzów.

"Obstawiam, że wygrała Maja. Nie, żeby była moją faworytką, ale patrząc na tiktoki, które finałowa szóstka teraz nagrywa, Maja wydaję się na nich najszczęśliwsza i stąd moje przypuszczenia. Ale sercem jestem za Michałem i tak" - napisała jedna z osób na Twitterze.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Na Twitterze użytkowniczka o nicku Kaś zamieściła wiadomość i komentarz jednego z użytkowników TikToka. Internauta twierdzi, że w jego szkole nagrywano teledysk, w którym udział wzięła ekipa Genzie i uczestnicy "Twoich 5 minut! 2". Według niego na planie był Kostek, Michał, Maja, Julita i Dominik. Miałoby to oznaczać, że to właśnie te osoby wygrały "Twoje 5 Minut! 2" i tworzą "nową Ekipę".

Wiadomość o tym, że w szkole rzeczywiście nagrywano teledysk, potwierdził inny użytkownik. Dodał jednak, że na planie widział cały finałowy skład oraz - znanego na Instagramie jako Kostek - Oliwiera. Mogłoby to oznaczać, że Friz posłuchał rozczarowanych fanów i przywrócił influencera do drużyny.

Oczywiście tym wiadomościom nie można do końca ufać, w końcu Friz nie potwierdził jeszcze, że uczestnicy "Twoich 5 Minut! 2" nagrywali jakikolwiek teledysk. Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika może być tylko scamem. Pozostaje nam więc czekać na finał programu. Wtedy dowiemy się, kto z użytkowników Twittera miał rację.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 807
  • emoji ogień - liczba głosów: 1547
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1323
  • emoji smutek - liczba głosów: 45
  • emoji złość - liczba głosów: 58
  • emoji kupka - liczba głosów: 197