fff

Wersow ma dziecko i... karmi piersią?! Twitter oburzony

Źródło zdjęć: © Instagram - Wersow / Canva, Instagram
Natalia Witulska,
04.07.2023 12:45

Weronika Sowa została mamą 19 czerwca. Influencerka udostępniła zdjęcie na Instagramie, na którym karmi córeczkę piersią. Na Twitterze rozpoczęła się dyskusja, czy przypadkiem nie pokazała za dużo.

Weronika Sowa "Wersow" to polska influencerka oraz youtuberka, prywatnie narzeczona Karola Wiśniewskiego "Friza". W poniedziałek 3 lipca udostępniła zdjęcie na Instagramie, na którym widać, jak karmi córeczkę. To wystarczyło, aby w mediach społecznościowych wybuchła dyskusja.

Kobieta karmi dziecko piersią? Niemożliwe

Weronika Sowa jest jedną z najbardziej popularnych kobiet w polskim internecie. Oznacza to więc, że każdy jej ruch jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. Tym razem debata użytkowników Twittera kręci się wokół Wersow i jej piersi...

Komentarz dotyczący Wersow i karmienia piersią
Komentarz dotyczący Wersow i karmienia piersią (dia , Twitter)

"To zdjęcie to jest too much" - skomentowała udostępnione zdjęcie Weroniki jedna z użytkowniczek Twittera.

trwa ładowanie posta...

Bardzo dziwnie czyta się komentarze osób, które są zgorszone tym, że Weronika pochwaliła się, że karmi piersią. Przecież każdego dnia widujemy młode mamy. Wpadamy na nie w sklepach, galeriach, restauracjach czy publicznych toaletach. One też karmią dzieciaki, tylko po prostu nie są znane w mediach społecznościowych.

Na szczęście na Twitterze znalazło się bardzo dużo użytkowników, którzy stanęli w obronie Weroniki. Podkreślają, że influencerka nie robi nic złego, po prostu cieszy się z bycia mamą.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Mam wrażenie, że ludzie uwielbiają krytykować popularne osoby, a Wersow do takich należy. Na Instagramie zebrała 3,4 mln (!) obserwatorów. To naprawdę imponujący wynik.

trwa ładowanie posta...

Chciałabym przypomnieć, że wiele kobiet karmi dzieci piersią. Musimy w końcu znormalizować to, wciąż dla niektórych niezrozumiałe, zjawisko.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 16
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 17
A wy tak serio? Nie chodzi o to że karmi piersią, tylko ze to upublicznia. Ogarnijcie się trochę zamiast podkręcać temat. Chodzi o prywatność intymność nie tylko jej ale małej dziewczynki, która ledwo przyszła na świat, a już jest wykorzystywana do robienia fejmu i kasy.
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
MIKA,zgłoś
Jak może karmić niemowlę piersią to super.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Ewelina,zgłoś
To jest normalne że niemowlę karmi się piersią. Super że Weronika jest z tego dumna i ma taką możliwość . Na zdjęciu nie ma absolutnie nic too much . Piękne zdjęcie 🤗
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6