Natsu World i Kononowicz na jednym filmie? Natsu chce iść pod totalną kontrowersje?

Natsu World i Kononowicz na jednym filmie? Natsu chce iść pod totalną kontrowersje?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.06.2022 09:00

Natsu World nagrywa z Kononowiczem? Cóż, takie teorie właśnie się pojawiły w sieci. Czyżby influencerka znana z Team X1/2 zdecydowała się pójść "o krok" dalej w zdobywaniu rozgłosu?

Ostatnio widać coraz to więcej kontrowersji związanych z Natsu World. A tutaj dziwna piosenka rozpoczynająca projekt. A tam dziwne odpowiadanie na subiektywną opinię Multiego. No i ogólnie… wiecie dobrze, jak wyglądają filmy grupy Natsu. Ma być "inaczej, niż w innych ekipach na YouTube", więc kończy się demolowaniem wynajętego domu.

Teraz okazuje się, że w pogoni za contentem, youtuberka i jej ekipa są w stanie pójść o krok dalej. Jak donosi kilka internetowych źródeł, Natsu miała odwiedzić... Kononowicza.

Natsu nagrywa z Kononowiczem?

Czy ktoś tutaj nie kojarzy postaci Krzysztofa Kononowicza? Wcześniej znany z mema "żeby nie było niczego", stworzył własne uniwersum rodem z MCU, zwane "Szkolną 17".

Co więcej, jest cała fanowska strona à la wikipedia, kononpedia, poświęcona tylko postaciom obracającym się wokół Kononowicza, Majora i innych bohaterów. Podrzucę wam tylko wyciek z tego, jak pieczołowicie ktoś dba o zapisywanie wydarzeń z życia tychże barwnych postaci:

7 marca 2022: Major wyjeżdża na stałe do Niemiec, a 20 marca tego samego roku jego wersalkę w Belwederze jako nowy współlokator Konona zajmuje Andrzej Geremek i staje się drugą najważniejszą postacią Uniwersum, a Struś staje się ponownie postacią poboczną (ale pozostaje jedną z ważniejszych postaci).

I teraz w filmie z 17 czerwca wspomniana została postać Natalii. Dokładniej w filmie pt. "Ostry dzień dzisiaj", Krzysztof usłyszał, że jedzie do niego influencerka:

Przebierz się kur*a, dzisiaj do Ciebie przyjedzie Natsu, taka laska.

Laska? Z burdelu?

Nie, youtuberka.

Ostry dzień dzisiaj

Czy to wygląda powoli, jak żerowanie na osobie, która kompletnie nie ogarnia życia poza swoją bańką? Trochę tak jest. Ale przecież 50 tys. osób zobaczyło ten odcinek, interesuje się życiem bohaterów ze Szkolnej 17… sami oceńcie i napiszcie, co sądzicie o tej postaci.

Ale to nie koniec "dowodów"

To nie jest "pewny" trop, a ciekawa poszlaka. Kilka dni temu Natsu dodała Stories, gdzie przekazała, iż "jedzie z Natsu World w jedno ciekawe miejsce". Tyle - żadnych szczegółów, opisów czy wytłumaczenia. Ot, Natalia gdzieś jedzie.

Czy informacje się ze sobą pokrywają? Zdecydowanie tak. Czy Natsu World mogłoby nagrać z Kononowiczem? Pewnie! Ich ostatnie filmy pokazały, że "kontrowersyjna" ekipa jest w stanie zrobić wszystko dla zasięgów.

Wszystko zależy od tego, jak podejdą do nagrywek oraz treści, które chcą prezentować z uniwersum Szkolnej 17. Jeżeli wykazaliby się odrobiną RiGCzu, to mogłoby wyjść z tego coś interesującego.

Pamiętajcie: Major Suchodolski był w stanie, chociażby odrobinę, poprawić swój stan i "wyjść" z patologicznego uniwersum.

Źródło: YouTube, Boop

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3