Natsu World niszczy wynajęty dom… dla zabawy? Fani komentują "Odklejka goni odklejkę"

Natsu World "niszczy" wynajęty dom… dla zabawy? Fani grzmią "Odklejka goni odklejkę"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.06.2022 09:30

Natsu World z kolejnymi kontrowersjami. Po dziwnej odpowiedzi na film Multiego, przyszedł czas na dziwny wstęp, gdzie członkowie kolektywu oblewają się wodą i poniekąd dewastują wynajęte mieszkanie "w imię contentu".

Friza, czy innych, pomniejszych projektach, przyszedł czas na coś "świeżego". Tylko skończyło się tak, że Natsu powiela stare koncepty sprzed kilku lat, dodając nutkę kontrowersji "aby ludzie mówili".

Natsu World zaliczyło ostatnio socialową "wpadkę"?

Wszystko możecie przeczytać w tekście Kuby. Skrót jest taki, że wdarli się w dyskusję z Multim, który miał "czelność" skomentować ich film.

Niektórzy twierdzą, iż jest to forma zdobycia rozgłosu tanim kosztem, kontrowersją. A inni z kolei uważają, że Natsu nie reaguje dobrze na krytykę - i stara się atakować każdego, kto ma odmienne zdanie. Jak przekonacie się dzisiaj, to stwierdzenie może mieć w sobie ziarenko prawdy.

Natsu World i kontrowersyjny odcinek
Natsu World i kontrowersyjny odcinek (YouTube)

Film "POBIEGNIESZ SZYBCIEJ NIŻ METRO - wygrywasz 10 000zł!"

Oto nowy, kontrowersyjny film wypuszczony przez Natsu World. W sumie to wstęp przysporzył 99% negatywnych opinii i doprowadził do sporej krytyki w komentarzach.

Natsu World i kontrowersyjny odcinek
Natsu World i kontrowersyjny odcinek (YouTube)

Bo oto dwójka uczestników z rana zdecydowała się oblać zimną wodą domowników, którzy śpią. Dlaczego? "Bo są stypiarzami". Doprowadzili do walki na pistolety z wodą. Jedna z członkiń wkurzyła się do tego stopnia, że zaczęła rzucać jajkami (tak, w domu). W sumie, to w ruch poszły także buty.

Natsu World i kontrowersyjny odcinek
Natsu World i kontrowersyjny odcinek (YouTube)
Natsu World i kontrowersyjny odcinek
Natsu World i kontrowersyjny odcinek (YouTube)

Wolnoć Tomku w swoim domku?

Zastanawiacie się teraz: no ale przecież mogą to robić, bo to ich dom, ich zasady… nie do końca. Jak już pewnie się domyśliliście, tak nie jest.

Natsu World i kontrowersyjny odcinek
Natsu World i kontrowersyjny odcinek (YouTube)

Cały dom jest wynajęty pod projekt. Zaskakujące, prawda? Oczywiście obowiązuje ich pewnie kaucja, a za zniszczenia powinni zapłacić - lub doprowadzić dom do stanu sprzed ich "zabaw".

Film Natsu World
Film Natsu World (YouTube)

Zobaczcie na dolny prawy róg kadru:

Film Natsu World
Film Natsu World (YouTube)

POBIEGNIESZ SZYBCIEJ NIŻ METRO - wygrywasz 10 000zł!

Komentarze fanów? "Żenada"

Co by tu nie mówić, komentarze widzów Natsu World były w niemałej mierze dość krytyczne. Fani (?) starali się podejść konstruktywnie do problemu, jakim jest ostatni film ekipy Natsu. Oto niektóre z nich:

Tymczasem Natsu "to będzie zupełnie inny projekt niż wszystkie" 🤣🤣🤣🤣

ale mrozi, dorośli ludzie demolują wynajmowany dom, zaje*isty content, nie ma co

z e n a d a
lanie wody wiadrami i rzucanie w sciany
super cool faktycznie
nie ma to jak dać dom pod wynajem👍🏻

Natsu wcześniej „Ten Team to coś innego będzie grubo”
Team teraz - oblewanie się wodą i bieganie po metrze bez koszulki
XD oby tak dalej

Będę się śmiać jak będą szukać nowego domu dla ekipy XDD, gdyby mi ktoś dom rozwalał i jeszcze się tym chwalił w internecie to od razu do widzenia

Nie no wow, świetny kontent dorośli ludzie niszczą wynajęty dom. Ja się nie zdziwię, jak ktoś ich wyrzuci z domu i zaraz będą musieli szukać nowego domu dla ekipy xD imagine Natsu mówiła, że ten team będzie inny niż wszystkie dotychczas, no chyba coś nie pykło.

Odklejka goni odklejkę! Myślałam że Projekt Natsu Word wniesie coś w mózgi młodych ludzi coś pozytywnego, coś, co w życiu dorosłym okaże się ważne no ale niestety każdy kolejny odcinek jest gorszy od poprzedniego! Przykro mi to pisać, ale tak jest!

ciekawy kontent, bardzo ciekawy 😵‍💫

MÓJ TEAM BĘDZIE INNY
-film po tygodniu jak wszystkie inne.

Tragedia XDDD czekam aż właściciel zobaczy. Brawo natsu ;)

Najśmieszniejsze w tym wszystkim to są storki Natsu na ig, żeby się ludzie zastanowili, zanim napiszą komentarz xd

"w domu X były gorsze rzeczy"
Nie ma to, jak zapowiadać się jako nowy projekt, coś, czego nie było, a potem tłumaczyć że w sumie już się takie rzeczy działy i nikt nic nie gadał xd

Hahah bardzo śmieszne hahah jajka na głowę hahaha świetny kontent 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Szczerze to jest w tym tyle chaosu, że cały kontent jest trochę nijaki i tak dziwnie się to ogląda
I mało Natsu jest w tych odcinkach, chociaż to jej projekt

DROGI WŁAŚCICIELU DOMU, MAM NADZIEJE ŻE TO OGLĄDASZ 🙂

Content zajebisty fajnie niszczy się kogoś własność A konkretnie wynajmowany dom? Żenada

Na miejscu właściciela domu jakbym zobaczyłam tą demolkę to bym im stamtąd wyrzuciła 🤦‍♀️

ja naprawdę miałam nadzieję że ten projekt to będzie coś lepszego, szczególnie że tak się zapowiadało

Natsu na instagramie powiedziała, że nie bądźmy hipokrytami, bo w teamie X działy się gorsze rzeczy. Tylko kurczę, tu chodzi o to że robicie się na takich dorosłych, że to będą filmiki bardziej dla starszych odbiorców, a myślicie, że rzucanie się jajkiem bądź oblewanie woda jest śmieszne 😐 powiewa mocno tandeta i tym, co już jest na yt. Wszystko na sile i wcale tu nie jest nic naturalnego…

Szczerze to jest żenada. Kibicuję temu projektowi, bo lubię Natsu, ale dzisiejszy odcinek jest mega słaby. Zlepek zmontowanych w całość scen z wygłupiania się. Ani to fajne, ani zabawne, ani pomysłowe.

Natsu skomentowała całość na Stories

Natalia skomentowała całe zajście, twierdząc, że "nie widzieliście rzeczy, które działy się w domu Team X". To fani mają szukać dziury w całym i próbują doczepić się do czegokolwiek.

Zastanówcie się, zanim napiszecie komentarz, czy nie jesteście hipokrytami. Czasami trzeba przemyśleć coś dwa razy.

NATSU O KOMENTARZACH!

Czyli jakakolwiek krytyka w stronę Natsu jest nieważna, ponieważ wcześniej Team X na jednym (czy kilku) z setki filmów nie otrzymał takiej krytyki?

W skrócie, aby nie przedłużać. Natsu wykorzystała tutaj technikę znaną jako "whataboutism". Według słownika Cambridge jest to "praktyka odpowiadania na krytykę lub trudne pytanie podobną krytyką lub zadawaniem innego, ale pokrewnego pytania, zwykle zaczynającego się od słów "A co z?".

Tutaj to brzmiało, parafrazując, "a co z Team X?". Ciśnie się jedna emotka na klawiaturę. Nie ważne, że MY coś zrobiliśmy, dlaczego wcześniej nie zareagowaliście?!?!? Przecież wcześniej było gorzej!!!

Pamiętajcie: lepsza późniejsza reakcja, aniżeli żadna. Krytyka, nawet spóźniona, może mieć sens i przekaz.

"Ale Friz robił to samo!!!"

Pojawiły się też komentarze, że "przecież nikt nie krytykował Friza, za to, co robił kiedyś". W szczególności niektórzy komentowali sprawę z miotaczem ognia. Odpowiem po prostu linkami:

Ktoś coś? Oczywiście to nie były tylko "nasze przyczepki", a krytyka podbita sporą ilością komentarzy fanów i stałych widzów. Także ten… takie destruktywne i idiotyczne zachowanie nie jest krytykowane, "bo to Natsu". Większość takich akcji jest negatywniej oceniania przez fanów poszczególnych kanałów. To zachowanie odnosi się do ogółu sprawy. Przecież Gargamel jechał po Łupickim, gdy zalewał łazienkę hotelową.

Krytyka niszczenia cudzej własności nie jest niczym nowym. Ba! Krytyka nieuzasadnionej destrukcji jest obecna już od dłuższego czasu. I pomimo tego, wydarzają się takie kwiatki jak film Natsu.

Twój NAJGORSZY dzień w PRACY

Zapytacie "no i co?"

Pomimo tego, że Natsu mówi otwarcie o tym, że, parafrazując, "tworzymy content zabawowy, nie dajemy przykładu", to i tak na twórcach ciąży jakaś odpowiedzialność. Gdy przekopywałem się przez komentarze, widziałem opinie w stylu "nie przywalajcie się, bo oni nie niszczą niczego - przecież zniszczenie = brak możliwości naprawienia".

Niektórzy fani bronią Natsu, bo takie zachowanie ma być "normalne". Nie, to nie jest normalne. Budzenie ludzi zimną wodą nie jest normalne. Rzucanie jajkami po ścianach też nie jest normalne.

Ogólnie doprowadzenie wynajętego mieszkania do stanu "czy tu były małpy?" nie powinno być akceptowalne. Czy to ze względu na dbanie o własność drugiej osoby, czy też o przykład. Takowego nie można się wyzbyć, cokolwiek Natsu, Kociołek czy inna Fagata by mówiły.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 1