Natsu zapowiada powrót na platformę X

Natsu wraca na YouTube? Zapowiada "kontrowersyjny temat"

Źródło zdjęć: © Instagram - Natalia Karczmarczyk / Instagram
Natalia Witulska,
30.05.2024 20:30

W środę 29 maja na kanale nadawczym Natsu na Instagramie influencerka zaskoczyła swoich widzów. Natalia Karczmarczyk zapowiedziała, że wraca na platformę YouTube. Nie zdradziła, czego dokładnie możemy się spodziewać, jednak podkreśliła, że film, który nagra, będzie dotyczył kontrowersyjnego tematu.

Natalia Karczmarczyk, działająca w mediach społecznościowych pod pseudonimem "Natsu", to polska influencerka, youtuberka, tiktokerka oraz instagramerka. W internecia jest obecna od wielu lat, jednak największą sławę przyniósł jej udział w drugiej edycji Teamu X prowadzonego przez Stuarta B. Zajmowała się tam nagrywaniem codziennego kontentu dla bardzo młodych widzów, razem z innymi influencerami tworzyła piosenki oraz jeździła z fanami na obozy.

Po tym, gdy druga edycja Temau X dobiegła końca, Natalia chciała pójść na swoje. Zaskoczyła obserwatorów, gdy zapowiedziała, że ma zamiar stworzyć grupę influencerów, z którymi będzie tworzyła kontent na jej kanał. Większość internautów pomyślała, że Natsu zorganizuje kolejną Ekipę czy właśnie Team X. Jak powiedziała, tak zrobiła. Założyła "Natsu World", który jednak okazał się dość sporym niewypałem. Po zakończeniu projektu działała już solo.

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Natsu zapowiada powrót na YouTube

Po tym, jak "Natsu World" dobiegło końca, Natalia zaczęła działać w mediach społecznościowych już zupełnie samodzielnie. Na swój kanał na YouTube wrzucała vlogi, w których pokazywała, jak wygląda jej codzienne życie. Zabierała widzów na treningi, zabiegi czy wakacje. Szybko jednak tego rodzaju kontent jej się znudził. Próbowała więc swoich sił w testowaniu różnych miejscówek w Warszawie. Pisała do znanych osób o rekomendacje, a następnie wybierała się do polecanych restauracji.

Od jakiegoś czasu Natalia nic nie wrzuca na kanał na YouTube. W 100 proc. poświęciła się działalności na Instagramie oraz promowaniu salonu kosmetycznego należącego jej partnera Marcina Dubiela, w którym Natsu również ma udziały. W środę 29 maja influencerka przerwała milczenie dotyczące YouTube'a. Na kanale nadawczym na Instagramie poinformowała, że wraca.

trwa ładowanie posta...

"W sobotę nagrywamy pierwszy odcinek. Mocny temat mam. Kontrowersyjny, bo chyba mam inne zdanie niż większość i chcę o tym powiedzieć głośno. Cieszę się, bo teraz temu będzie służyć mój kanał, poważniejszym tematom, będę też analizować, co się dzieje aktualnie, wyrażać swoje zdanie. Generalnie bardziej będę poruszać babskie tematy" - napisała Natalia w mediach społecznościowych.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0