Multi reaguje na film Natsu World

Young Multi reaguje na reakcję Natsu World na reakcję Multiego na Natsu World

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.06.2022 15:00

Jeśli dysponujecie wolną godziną, obejrzyjcie odpowiedź Young Multiego na film Natsu World. Michał rozjeżdża argumentację grupy influencerów niczym walec świeżo wylany asfalt. Możemy chyba uznać, że to koniec najbardziej niepotrzebnej dramy tego roku.

Drama zaczęła się od tego, że Multi ocenił podczas streama film z kanału Natsu World, na którym członkowie grupy przedstawiają się fanom. Kto zna twórczość Michała, to rozumie, że streamer podczas swoich transmisji żartuje ze wszystkich i ze wszystkiego. Tej konwencji nie ogarnęli członkowie Natsu World, którzy nagrali poważną odpowiedź na reakcję Multiego.

Influencerzy bardzo osobiście potraktowali krytykę Multiego. Natsu wkurzyła się na słowa rapera, że piosenka Neternal nie zawiera przekazu. Influencerka odparła, że Multi nie powinien tego wypominać, bo sam stworzył kilka płytkich kawałków np. Plecak. Członkowie grupy zarzucają Multiemu, że miał oceniać charyzmę, podczas gdy on za bardzo skupia się na ocenianiu wyglądu poszczególnych osób.

ODPOWIADAMY MULTIEMU...

Multi odpowiada na film Natsu World

Multi zaczyna swoją odpowiedź od krytyki piosenki Neternal, jej słabej jakości, płytkiego przekazu (refren to zapętlone słowo "melanż"). Multi twierdzi, że Natsu World jest niczym innym jak kopią Teamu X, tylko pod inną nazwą. - Jedyna różnica polega na tym, że masz trochę więcej udziałów niż w Team X. Nawet ten sam motyw z maskami. Recykling, cały czas recykling - mówi streamer pod adresem Karczmarczyk.

NATSU WORLD - NETERNAL (Official Music Video)

- To jest trochę zabawne, a trochę smutne, jacy oni są nieświadomi, że to wszystko, co ja tam pie*dolę, to jest żart albo sarkazm - mówi Mutli. - Oni siedzą na poważnie i się tłumaczą z każdej najmniejszej rzeczy. (...) Taka jest konwencja streamu, żeby hiperbolizować każdą najmniejszą rzecz i baitować takich normików jak wy, którzy nie wiedzą, co się dzieje.

Multi tłumaczy, że Natsu nie rozumie internetu, gdyż jej marka osobista została sztucznie stworzona na potrzeby Teamu X - w przeciwieństwie do np. Friza i Tromby, którzy "wychowali się w internecie", samodzielnie zbudowali siebie na YouTube.

Natsu wytknęła Multiemu, że jego piosenka Plecak jest płytka. - Przypominam ci, dziewczyno, że mamy 2022 rok, a ty ciągle siedzisz w tym plecaku pełnym keszu - odparł Multi. Raper stwierdził, że przez pięć ostatnich lat zrobił ogromny progres jako twórca. Multi opowiedział historię powstania Plecaka i ocenił, że jego kawałek z 2017 roku wciąż brzmi lepiej niż aktualne piosenki Teamu X.

Multi ma żal o jedną rzecz

Członkowie Natsu World w trakcie filmu zachęcili widzów do stworzenia shipa między Nikolą Nowak a Young Multim. Streamer odniósł się do tego wątku w szczególnie emocjonalny sposób, nazywając go "szkodliwym".

Przestańcie szerzyć takie gówno wśród waszych widzów. Ja nie potrafię tego zrozumieć. Wy tym dzieciakom pierzecie mózgi. Jakieś shipy na TikToku. (...) To jest w ch*j obrzydliwe, że oni mają życie przesłonięte cyframi, trendami i dążeniem do sławy, że nawet przez sekundę nie pomyśleli, że to może być szkodliwe dla mnie i dla mojej dziewczyny.

- Young Multi

Multi ma żal do Natsu, że zezwala na nakręcanie shipa pomiędzy nim a Nikolą, podczas gdy sama Natalia kiedyś narzekała, że internauci shipują Lexy Chaplin z Marcinem Dubielem. - Robisz drugiej osobie to samo co robili tobie, (...) to jest głupie w ch*j.

Słuchaj, Natsu. Rozumiem, że mogłaś nie wiedzieć, że mam dziewczynę, bo nie każdy, gdy wchodzi w związek, to po tygodniu wypuszcza wspólne płatki śniadaniowe, żeby przypieczętować tę miłość. Czasami tak jest, że wchodzi się w zdrowy związek i nie trzeba wrzucać tiktoków, wspólnych zdjęć, żeby było wiadomo, że ktoś jest w związku. Rozumiem, że nie jesteś do tego przyzwyczajona.

- Young Multi

Multi zarzuca Natsu "brak zachamowań", bo influencerka podobno wiedziała, że Multi jest w związku, a mimo to zezwoliła na nakręcanie shipa. Streamer ma również żal do samej Nikoli, że nie sprzeciwiła się shipowi.

Multi wyśmiewa Natsu, gdy ta zapewnia, że jej nowy projekt nie powstał dla pieniędzy. - Chcesz sobie wyhodować armię influencerów, którzy będą dla ciebie pracować, jak już ty nie będziesz mogła. Nie ma nic w tym złego. Ale mydlenie oczu, że to nie dla pieniędzy... Nie no, wynajmujecie wielki dom dla funu. Wszystko z pasji.

Multi spektakularnie zaorał Pietrasa, kiedy ten oburzył się na to, że Michał oceniał dom Natsu World. Multi zauważył, że content nowego projektu Natsu opiera się na chwaleniu się rzeczami materialnymi. Pietras absolutnie zalatuje hipokryzją, bo w piosence Neternal śpiewa o tym, że co dzień "robi papier".

trwa ładowanie posta...

Urażeni poczuli się członkowie Natsu World czy liderka projektu?

Multi podsumowuje, że członkowie Natsu World zrobili z siebie głupków.Wzięli na poważnie film zrobiony dla beki i próbowali odbijać piłeczkę argumentami, które nie mają pokrycia. (...) Nie musiałem nic robić. Sami siebie wyjaśniliście.

Wydaje mi się, że jedyną osobą, którą to naprawdę uraziło, była Natsu. Zrobiła zebranie i kazała im tam siedzieć. Oni wyglądają, jakby nie chcieli tam siedzieć.

- Young Multi

MULTI ODPOWIADA NA FILM NATSU WORLD

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0