uroda
Powstało "mydło o zapachu s*ksu i biznesu". Bo skandal sprzedaje się najlepiej?
And Just Like That...

Zwiastun i plakat "And Just Like That..." - miało być naturalnie, jest Photoshop

Źródło zdjęć: © And Just Like That...
Anna RusakAnna Rusak,01.12.2021 14:00

Sarah Jessica Parker została magicznie pozbawiona zmarszczek i siwych włosów. Co poszło nie tak?

bFZOpNYP

Premierą kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", czyli "And Just Like That..." żyją wszyscy fani i fanki serii. Do sieci właśnie trafił świeżutki zwiastun i plakat, który zapowiada najnowszą serię.

Tylko, jeśli przyjrzycie się temu plakatowi, okaże się, że trochę zaprzecza temu, za co do tej pory wszyscy chwaliliśmy "And Just Like That...".

Co się stało z naturalnością?

Plakat, przyznajcie, jest dość "plastikowy". Twarze głównych bohaterek, czyli Carrie, Mirandy i Charlotte (przypomnijmy, że Samantha w "And Just Like That…" się nie pojawi), są bardzo gładkie. Właściwie – za gładkie.

Photoshop z pewnością świetnie poradził sobie z wygładzeniem wszelkich oznak starzenia się z twarz bohaterek. A szkoda, bo do tej pory wszyscy zachwycaliśmy się tym, w jaki sposób twórcy podeszli do wieku i wyglądu bohaterek.

bFZOpNYR

Warto chociażby przypomnieć wywiad, którego Sarah Jessica Parker, udzieliła dla "Vouge’a". Mówiła wtedy o naturalnym starzeniu się, zmarszczkach i głosach, które dość nieprzychylnie komentowały jej siwe włosy. Przypomnijmy, że podobne komentarze pojawiły się pod adresem Andie MacDowell.


"Pada tyle mizoginistycznych tekstów. O mężczyznach nie mówi się w taki sposób. "Siwe włosy, siwe włosy, siwe włosy". Siedzę z Andym Cohenem, ma gęste siwe włosy i jest przepiękny. Dlaczego to jest w porządku? Nie wiem, co mam powiedzieć"

- Vogue

Miejmy jednak nadzieję, że w grudniu dostaniemy właśnie takie szczere i akceptujące starzenie się podejście, a twórcy odrobili lekcje dotyczącą aktualnego podejścia do ciała i wiedzą np. czym jest body positivity.

bFZOpNYT

"And Just Like That..." - kiedy?

Dwa odcinki "And Just Like That..." obejrzymy już 9 grudnia na HBO Max. Reszta będzie pojawiała się co tydzień w każdy czwartek. W sumie dostaniemy 10 trzydziestominutowych odcinków. W serialu zobaczymy też nowe postaci grane przez Nicole Ari Parker i Saritę Choudhury.

And Just Like That... A New Chapter of Sex and the City | Official Trailer | HBO Max

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Natalia Dyer po niechcianym detoksie. Obca osoba doradza operacje plastyczne. Miło?