iCarly

Zwiastun nowego sezonu iCarly już tu jest!

Źródło zdjęć: © YouTube.com
Anna RusakAnna Rusak,02.06.2021 10:39

Tak, tak dobrze czytacie, ta wyczekiwana premiera już zaraz i z tej okazji dostaliśmy zwiastun nowego sezonu i iCarly. Poza tym przypominamy najważniejsze sprawy (i drobne dramy) związane z premierą

Premiera nowego sezonu iCarly coraz bliżej, także jeśli macie już za sobą maraton z okazji dnia dziecka, to mamy dobre wieści – właśnie dostaliśmy świeżutki zwiastun. Także jeśli tęskniliście, to myślę, że te dwie minuty mogą rozgrzać Wasze serca.

Przypominamy, że nowa seria iCarly pojawi się na Paramount+ 17 czerwca 2021 roku – tak to już za dwa tygodnie. Niestety wciąż nie wiadomo, czy będziemy ją mogli oglądać też w Polsce. Za to znamy już trochę szczegółów związanych z fabułą.

O czym będzie nowy sezon?

Wiemy już, że Jenette McCurdy nie wróci do obsady – tutaj dowiecie się dlaczego. Zamiast niej dołączyła Laci Mosley, która niestety ostatnio zmagała się z okropnym, rasistowskim hejtem, o tym pisaliśmy tutaj. Poza tym możecie być spokojni – zobaczycie i Freddiego, i Spencera.

iCarly Trailer (HD) Miranda Cosgrove Paramount+ series

Nowy sezon będzie dalej koncentrował się na przygodach Carly, ale tym razem problemy, z którymi będzie się mierzyła, będą trochę bardziej „dorosłe”. W każdym razie jedno jest pewne i widać to już w zwiastunie – humoru nie zabraknie.

Także jeśli jeszcze nie wiecie, jaka postać do Was najbardziej pasuje, to polecam sprawdzić. Pozostając w temacie genialnych książek/seriali - może macie ochotę na planszówkę Wiedźmina?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 4