3. sezon "Wiedźmina" zwiastun

Zwiastun 3. sezonu "Wiedźmina" i data premiery. To koniec serialu?

Źródło zdjęć: © Twitter, Wiedźmin
Anna RusakAnna Rusak,25.04.2023 16:14

W końcu pojawił się długo wyczekiwany zwiastun 3. sezonu "Wiedźmina". Dowiedzieliśmy się też, że ten rozdział serii zostanie rozbity na dwie części. Jak zareagowali fani?

Trzeci sezon "Wiedźmina", czyli serialu produkowanego przez Netfliksa na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego, pojawi się tego lata. Tym razem czeka nas ekranizacja "Czasu pogardy". Na razie dostaliśmy plakat i drobną zapowiedź serialu.

25 kwietnia twórcy udostępnili zwiastun 3. sezonu "Wiedźmina". Co wiadomo o produkcji i kiedy serial będzie miał swoją premierę? Czy fani po raz kolejny będą zawiedzeni? Na to pytanie w zasadzie odpowiada już sam zwiastun produkcji.

3. sezon "Wiedźmina" zwiastun

Informacji na temat trzeciego sezonu "Wiedźmina" nie ma jeszcze zbyt dużo. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że serial ukaże się latem 2023 r. 24 kwietnia twórcy w mediach społecznościowych udostępnili pierwszy plakat z serialu. Widzimy na nim Geralta (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra) i Ciri (Freya Allan).

25 kwietnia w końcu dostaliśmy całkiem nieźle zapowiadający się zwiastun 3. sezonu "Wiedźmina". Dowiedzieliśmy się też, że zostanie on podzielony na dwie części. Pierwszą zobaczymy 29 czerwca, a kolejną 27 lipca.

Uczucia fanów co do zwiastuna 3. sezonu "Wiedźmina" są dość mieszane. Użytkownicy z dużym dystansem podchodzą do tej odsłony serii i w zasadzie nie ma się co dziwić, biorąc pod uwagę rozczarowujący drugi sezon serialu. Przypomnijmy, że pojawiła się nawet petycja o to, by Netflix zwolnił scenarzystów produkcji.

trwa ładowanie posta...

"Wiedźmin" 3 sezon - co wiadomo?

Mimo że w planach są kolejne części produkcji, to może być ostatni sezon serialu, który obejrzą fani. Dlaczego? W 3. sezonie "Wiedźmina" po raz ostatni zobaczymy Henry'ego Cavilla w roli Geralta. W czwartym sezonie zastąpi go Liam Hemsworth, co - jak wiemy od dłuższego czasu - nie spodobało się widzom.

Potwierdzają to reakcje na Twitterze. Pod postem ze zwiastunem "Wiedźmina" można również znaleźć komentarze osób, które deklarują, że to będzie ich ostatnia przygoda z serialem. Według wielu produkcja bez Cavilla nie ma sensu.

trwa ładowanie posta...

Jeśli chodzi o fabułę 3. sezonu "Wiedźmina", to zobaczymy, jak Yennefer uczy Ciri posługiwania się magią. Razem z Geraltem udają się do chronionej twierdzy Aretuzy, by zgłębiać tajniki jej mocy. Niestety trafią w sam środek konfliktu. W tej części serii mamy też zobaczyć najbardziej widowiskowy pojedynek serii - Geralt ma walczyć z jednym ze swoich największych przeciwników.

O tym, czy tym razem twórcy nie zawiodą fanów serialu, przekonamy się już wkrótce. Zwiastun 3. sezonu "Wiedźmina" naprawdę nie wygląda najgorzej, więc chyba warto dać tę ostatnią szansę produkcji.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0