"Znana influencerka" ma zastraszać kanały commentary

"Znana influencerka" ma zastraszać kanały commentary

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,09.05.2022 11:00

Nadchodzące Fame MMA 14 zapowiada się ciekawie przez... dymy. Tylko nie te podchodzące z main eventu. Nawet nie z co-maina. To Laluna doprowadziła do ogromnego rozgłosu gali. Teraz Wardęga mówi, że "ktoś zastrasza kanały commentary". Czy to ma jakiś związek ze sobą?

Fame MMA 14 odbędzie się już w najbliższą sobotę w Tauron Arenie w Krakowie. Najgłośniejszą zawodniczką tej odsłony nie była Monika Kociołek, a znana z "Królowych Życia" Laluna.

Wardęga: ktoś zastrasza kanały commentary

Sylwester kilka dni temu podrzucił informacje, że kanały commentary są zastraszane:

[Mam] niestety informacje, że kanały commentary są ostatnio zastraszane. Wiecie, większość twórców prowadzi działalność gospodarczą, więc w CEIDG w bazie przedsiębiorców są ich adresy. Koledzy pewnej influencerki wysyłają te adresy do tych kanałów comentary, że "o zobacz mamy adres twój nie ty kurde taki i taki" i wyzwiska jakieś.

Czy to doprowadzi, że te kanały nagle powiedzą ‘dobra to nie nagrywam’? Nie, no to nagrają tym bardziej skoro jest już taka akcja. Nawet ja nabrałem teraz ochoty, żeby nagrać materiał. To tylko doprowadzi do eskalacji, jeszcze wysyłać takie straszenie z oficjalnego konta na Instagramie? Bardzo dziwny ruch.

Wardęga Kanały Comentary Są Zastraszane ?!

Wardęga odniósł się do tego również na Twitterze:

Proszę nie zastraszać kanałów commentary w nadziei, że nie nagrają materiału. Jeśli jakaś influencerka nie chce filmu, to niech nie robi krzywych akcji. To, że kolega wyśle do twórcy jego informacje adresowe z CEIDG + wyzwiska na pewno sprawie nie pomoże, a doprowadzi do eskalacji.

trwa ładowanie posta...

Wardęga dodatkowo wypowiadał się o tym, że Laluna ma mieć "problem" z którymś kanałem commentary.

WARDĘGA OSTRO O LALUNIE | LIVE 05.05.2022

Kto ma stać za wyzwiskami? Nikt dokładnie nie wie. Sylwek nie wskazał dokładnie, o kogo chodzi. Inni twórcy oraz internauci zgadują, że chodzi o Lalunę - bo to o niej jest ostatnio najgłośniej w internecie.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Ile w tym prawdy? Musimy poczekać na konferencję Fame MMA 14. Tam sprawie podróbek ma zostać poświęcony cały panel.

Problem z Laluną

Kilka kanałów commentary, w tym MokrySuchar, odkryło pewne problemy z ubraniami Laluny oraz innymi rzeczami, które są sprzedawane w jej butiku. Niektóre zarzuty, bo w międzyczasie nazbierało się ich jeszcze więcej, znajdziecie we wcześniejszym tekście.

W swoim filmie Yoshi twierdzi, że są problemy z promowaniem oraz z pochodzeniem peruk z jej sklepu. Do tego dochodzą także zarzuty związane z dziwnymi przelewami… No, jest tego sporo. Najlepiej będzie, jak zapoznacie się z filmem, ponieważ zawiera ciekawe wstawki z m.in. prawnikiem.

LALUNA MOŻE MIEĆ PRZYPAŁ 🚨👮 (analiza i nowe dowody)

Laluna odniosła się w żartobliwy (?) sposób do zarzutów:

LALUNA ODNOSI SIE DO POGŁOSEK HANDLU PODRÓBKAMI🔥

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1