Sylwester Wardęga potwierdza plotki o Beverly

Zadała niewygodne pytanie Wardędze. Kim jest Beverly?

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,07.11.2023 11:15

- Jak się czujesz z tym, że zniszczyłeś życie Boxdelowi? - zapytała Sylwestra Wardęgę podczas wczorajszego Fame Reborn Cage niejaka Beverly. Detektywi z Wykopu ustalili, kim jest tajemnicza widzka, a Druid potwierdził ich przypuszczenia.

W poniedziałek 6 listopada odbył się Fame Reborn Cage Special. Udział w programie wzięli zawodnicy kolejnej gali Fame MMA: Sylwester Wardęga, Amadeusz Ferrari i Natan Marcoń. Pod koniec transmisji do studia dodzwoniła się widzka przedstawiająca się jako Beverly. Miała niewygodne pytanie do Sylwestra Wardęgi.

FAME REBORN CAGE SPECIAL: FIGHT CARD, Wardęga, Ferrari, Bóg Estetyki (prowadzą Mściwujewski, Turski)

Czy Wardęga żałuje uderzenia w Boxdela?

- Cześć, z tej strony Beverly. Ja mam takie pytanko do Sylwka. Powiedź mi, jak ty się czujesz z tym, że zniszczyłeś w sumie życie Boxdelowi? Mimo że tak naprawdę nic nie zrobił, a dzięki tobie spotkał go taki lincz publiczny, który w sumie jest nieadekwatny do czynów, które zrobił - dopytywała Beverly.

- Po pierwsze, dlaczego uważasz, że zniszczyłem, skoro dalej nie zaszły jakieś duże zmiany w jego życiu? Wiadomo, wizerunkowo jakoś to odczuł. Natomiast czy coś w moim materiale ty zauważyłaś, żeby nie było zgodnego z prawdą? - odbił pytanie Wardęga.

Widz OSTRO do Wardęgi: Dlaczego ZNISZCZYŁEŚ ŻYCIE Boxdelowi! | Cage Fame MMA

Następnie doszło do całkiem mocnej wymiany zdań, w której Beverly upomniała Wardęgę, by ten jej nie przerywał, ponieważ "nie jest zawodniczką, nie należy do federacji, tylko jest widzką". Beverly zarzuciła jeszcze Druidowi, że zestawił Boxdela na równi ze Stuu.

Sylwester wyjaśnił, że nie zestawiał swojego dawnego kolegi z osobą oskarżoną o kontakty z nieletnimi. Dodał również, że Boxdel nie ma do niego pretensji. Temat ostatecznie został przerwany przez prowadzącego. Widzowie zaczęli się jednak zastanawiać, kim jest tajemnicza Beverly.

Kim jest Beverly?

Potencjalną odpowiedź na to pytanie wskazał użytkownik Wykopa, Kredo_Asasynow.

"Chcecie ciekawą bombę? Niejaka BEVERLY, która dodzwoniła się do CAGE, by zaatakować Wardęgę to nie kto inny, jak żona Krzysztofa Rozpary. Nie wierzycie? Porównajcie sobie jej głos z dzisiejszego programu do tego filmu, gdzie państwo Rozpara pokazują swoją rezydencję" - napisał wykopowicz, załączając link do poniższego nagrania:

Tak mieszka SZEF FAME MMA! Krzysztof Rozpara ma POKÓJ z LEGO

"Czy to nie dziwne, że żona jednego z właścicieli, która przy okazji jest głównym medykiem podczas gal (a powiedziała, że nie jest powiązana z federacją - kłamczuszek) atakuje zawodnika z maineventu? A może coś wspólnego z tym ma Boxdel, który jednak działa aktywnie w federacji (jest w studio, podczas programu)?" - zastawia się Kredo_Asasynow.

Wardęga potwierdza plotki z Wykopa

Jego wskazówkę dotyczącą Beverly potwierdził na Instagramie główny zainteresowany. "Moi drodzy, niestety plotki, które krążą po wykopie odnośnie do 'Beverly', są prawdziwe. Również jestem zszokowany…" - wyznał na Instagramie Sylwester Wardęga.

trwa ładowanie posta...

Niewykluczone jednak, że jakiś cwany troll podrobił głos kobiety za pomocą narzędzi AI. W końcu przez deepfake i podobne technologie nawet politycy stawali się raperami.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0