lifestyle
Przyczepili chipsa do helikoptera. Pobili rekord świata
Cool ciocie

Zamieniły pieluchy na bogactwo? "Cool ciocie" to nowy trend na TikToku dla tych, którzy nie chcą dzieci

Źródło zdjęć: © TikTok
Anna RusakAnna Rusak,24.04.2022 16:00

"Cool ciocie" opanowały TikToka. To młode dziewczyny, które nie planują dzieci. W planach mają za to rozpieszczanie pociech swojego rodzeństwa. Czemu decydują się na takie życie?

Młodzi coraz częściej otwarcie przyznają, że nie chcą mieć dzieci. W zeszłym roku pojawiły się badania, które pokazały, że aż 40% z nich nie planuje ich w swojej przyszłości. Niektórzy, tak jak Abby Ramsey, decydują się na operacje, które mają im zagwarantować bezdzietność.

Powody takiej decyzji są różne. Część osób obawia się przyszłości i konsekwencji kryzysu klimatycznego. Część po prostu nie widzi się w roli rodzica i nie odczuwa potrzeby posiadania dziecka. To wszystko oczywiście nie oznacza, że wszystkie te osoby nie lubią dzieci.

Właśnie na nich koncentruje się nowy trend na TikToku. "Cool aunts", czyli "Cool ciocie", to dziewczyny, które nie planują dzieci w przyszłości. To jednak nie przeszkadza im w cieszeniu się ich obecnością.

trwa ładowanie posta...

Kim są "Cool ciocie" na TikToku?

Jak mówi na swoim TikToku jedna z dziewczyn - bycie "fajną ciocią" łączy w sobie wszystkie plusy związane z posiadaniem dziecka, przy czym wyklucza też wszelkie minusy. Najprościej rzecz ujmując - po paru godzinach możecie oddać dziecko rodzicom i dalej żyć swoim życiem.

"Cool ciocie" lubią też chwalić się tym, jak w przyszłości będą rozpieszczały dzieci swojego rodzeństwa. Tag "RichAunt" jest równie popularny, jak "Coolaunts". Fajne ciocie prezentują się jako atrakcyjne, spełnione i bogate kobiety, które swoim siostrzeńcom i siostrzenicom opowiadają o swoich przygodach, obdarowując je przy okazji różnymi prezentami.

Prawdopodobnie nigdy nie będę mamą. Wiesz, kim zamierzam jednak być? Fajną singielką, ciocią, która nie wygląda na więcej niż 20 lat i ma drugi dom we Włoszech.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Czy muszę być "Cool ciocią"?

Chcielibyśmy tutaj jednak jeszcze tylko zaznaczyć, że bycie "Cool ciocią" nie jest jedynym wyjściem. Możecie po prostu nie lubić dzieci, możecie ich nie chcieć i w ogóle nie zajmować się bobasami waszego rodzeństwa. To tylko wasz wybór, to tylko tiktokowy trend.

Warto też dodać, że jeśli jednak macie dzieci lub planujecie je mieć, to wasze życie może przypominać to, które prowadzą "Cool ciocie". Atrakcyjność, spełnienie i bogactwo, to nie jest coś, co jest dostępne tylko dla singli i singielek Ważne jest, żebyście po prostu dokonywali swoich, przemyślanych decyzji, jeśli chodzi o WASZE życie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Aferka z dziewczyną z GOATS. Wardęga wydał oświadczenie